Pracownik Administracyjny Z Dobrą Znajomością Języka Niemieckiego - OFERTA-07/09/2020/5663

Data ważności od: 07-09-2020
Data ważności do: 06-10-2020
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Pracownik Administracyjny Z Dobrą Znajomością Języka Niemieckiego
Branża: Administracja biurowa
Zakres obowiązków:

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

·        Bezpośredni kontakt z niemieckojęzycznymi partnerami oraz z podmiotami zagranicznymi uczestniczącymi w realizacji projektów (np. z Urzędami Skarbowymi, Urzędami Pracy lub z Biurami Doradczymi)

·        Pomoc w organizowaniu działalności firmy prowadzonej na rynku niemieckim, m.in. (pomoc w wyszukiwaniu zakwaterowania dla pracowników, wynajem sprzętu budowlanego, uzyskiwanie niezbędnych informacji lub dokumentów)

  • Wsparcie w zadaniach związanych z komunikacją wewnętrzną (tłumaczenia e-maili/dokumentów z niemieckiego na polski/z polskiego na niemiecki)
  • Współpraca  i płynna komunikacja  z pozostałymi działami firmy
Oferujemy:

Od nas możesz oczekiwać:

·        Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

·        Adekwatnego wynagrodzenia w zależności od umiejętności

·        Pracy w stałych godzinach (od 08:00 – 16:00)

·        Pracy w centrum miasta

·        Możliwości rozwoju zawodowego

·        Możliwości uczestnictwa w międzynarodowych projektach

·        Udoskonalenia swoich umiejętności z obszaru realizacji projektów na kontraktach zagranicznych

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: Jedyne czego wymagamy to:
• Wykształcenia wyższego: preferowane kierunki: Filologia germańska, Lingwistyka stosowana
• Znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B2 – wymagane !
• Doskonałej organizacji pracy
• Dokładności i rzetelności
• Dobrej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza Excel i Word)
• Dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy biura
Wymagane doświadczenie: 1 (lata)
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Synerte sp. z o.o.
Opis firmy: Firma Synerte Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie poszukuje Pracownika administracyjnego z dobrą znajomością języka niemieckiego. Jesteśmy firmą coraz częściej realizującą projekty w krajach niemieckojęzycznych. Jako Firma stawiamy przede wszystkim na maksymalny oraz wielopłaszczyznowy rozwój naszych pracowników ! Jeżeli zależy Ci na codziennym wykorzystywaniu oraz pogłębianiu języka niemieckiego -> WSPÓŁPRACA z naszą Firmą jest świetnym rozwiązaniem !
Kod pocztowy: 35-016
Adres: ul. Hoffmanowej 19
Telefon: 533600163
Adres email: biuro@synerte.eu
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Jeśli zawarte w ogłoszeniu umiejętności cechują właśnie Ciebie, prześlij swoje Cv na adres e-mail: biuro@synerte.eu – a my skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.