Projektant Oświetlenia Led Przemysłowego I Ulicznego Led - OFERTA-26/08/2020/5653

Data ważności od: 01-01-2021
Data ważności do: 01-02-2021
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Projektant Oświetlenia Led Przemysłowego I Ulicznego Led
Branża: Inżynieria/Technika
Zakres obowiązków:

LEDOLUX POLAND SP. Z O.O.  polski producent przemysłowego i ulicznego oświetlenia LED zlokalizowany w Rogoźnicy k/Rzeszowa, kapitał w wysokości 52980000, oferujący innowacyjne wyroby oświetleniowe dla przemysłu, logistyki oraz  na drogi gminne i krajowe oraz autostrady poszukuje kandydatów na stanowisko:

PROJEKTANT PRZEMYSŁOWEGO I ULICZNEGO OŚWIETLENIA LED  marki LEODLUX wraz z obsługa klientów instytucjonalnych i przemysłowych, DO PRZYUCZENIA I  BEZ DOŚWIADCZENIA . Wymagamy od kandydatów na to stanowisko:  student studiów dziennych lub  zaocznych wydziałów technicznych i ekonomicznych  , ambicji i pasji oraz chęci do nauki przy projektowaniu i symulowaniu systemów oświetleniowych  przemysłowych i ulicznych opartych na lampach  LED marki LEDOLUX  w oparciu o DIALUX  i AUTOCAD wraz ze stałym podnoszeniem swoich kwalifikacji oraz zdolności i umiejętności interpersonalnych w kontaktach z obsługiwanymi zleceniodawcami- klientami na w/w projekty. Praca polega na pracy przy komputerze oraz kontaktowaniu się z klientami – zleceniodawcami projektów oświetleniowych . Wymagamy umiejętności kontaktowania się z klientami i rozwiązywania wzajemnych  problemów. Praca od 8-16 od PN do PT w miłej atmosferze młodych ludzi ambitnych w zakłądzie  Rogoźnicy k/Rzeszowa i w swoim domu . Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie z premiami, szkolenia, możliwość awansu na wyższe stanowiska w innych działach firmy. Ponadto naszym pracownikom oferujemy PRYWATNĄ OPIEKĘ MEDYCZNĄ W MEDICOR  ORAZ KARNETY DO SIŁOWN OKEY I. Zapraszamy osoby z ambicją i chęcią rozwoju oraz osiągania wysokich zarobków. Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV na adres:biuro@ledolux.pl .W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,odwiedź naszą stronę internetową: www.ledolux.pl OFERUJEMY PRACĘ TYLKO  DLA AMBITNYCH OSÓB KTÓRE CHCĄ SIĘ DUŻO NAUCZYĆ, SZYBKO AWANSOWAĆ I  ZARABIAĆ- zapraszamy do składania i przesyłania CV tylko poprzez E-mail .

Oferujemy:

szkolenia i kursy , atrakcyjne  wynagroddzenie uzależnione od wyników w pracy, możliwość szybkiego awnasu , szkolenia , opiekę MEDICOR i karnety OKEY

Kraj: Polska
Miejscowość: Głogów Małopolski
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Ledolux Poland Sp.o.o.
Opis firmy: Producent lamp przemysłowych i ulicznych LED wraz ze sterowaniem
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Głogów Małopolski /Rogoźnica
Kod pocztowy: 36-060
Adres: Innowacyjna, 1
Adres email: biuro@ledolux.pl
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Prosimy przesyłać droga mailową swoje CV na adres: biuro@ledolux.pl
Link do strony rekrutacji: www.ledolux.pl