Pełnomocnik D.s. Publicznych Odtworzeń - OFERTA-01/07/2020/5596

Data ważności od: 01-07-2020
Data ważności do: 01-09-2020
Dane oferty
Typ oferty: umowa zlecenie
Stanowisko: Pełnomocnik D.s. Publicznych Odtworzeń
Branża: Kultura i sztuka
Zakres obowiązków:
Nie ma znaczenia czy masz już doświadczenie w pracy biurowej/terenowej czy też nie. Wszystkiego Cię nauczymy. Ważne, abyś miał chęć do pracy i nauki.
Praca przeznaczona dla osób, które dobrze się czują w pracy przy komputerze, w terenie w bezpośrednim kontakcie z klientem B2B. Potrafią, przynajmniej w stopniu podstawowym obsługiwać internet, czy programy microsoft office. Na pewno ważną cechą będzie skrupulatność, dokładność i zwracanie uwagi na szczegóły (umysł bardziej analityczny). Mamy dużą elastyczność w zakresie dyspozycyjności Kandydata - jesteśmy w stanie dopasować się co do godzin pracy w ciągu dnia.
Oferujemy:
- umowę zlecenie,
- stawkę za umowę, kontrolę
- nieskomplikowaną pracę
- elastyczne podejście do godzin pracy umożliwiające dopasowanie się do grafiku zajęć na uczelni,
- miłą atmosferę i przełożonych,
- zapoznanie się z pracą biura i pracą z dokumentami,
- zapoznanie się z funkcjonowaniem ogólnopolskiej organizacji zrzeszającej Światowy Przemysł Fonograficzny (ZPAV).
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów , Przemyśl
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: NIE
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności:
Nazwa firmy/Pracodawcy: ZPAV - Związek Producentów Audio Video
Opis firmy: ZPAV stowarzyszenie producentów fonogramów i wideogramów, zrzeszające przedstawicieli branży fonograficznej oraz firmy fonograficzne. ZPAV jest polską Grupą Krajową Międzynarodowej Federacji Przemysłu Fonograficznego (IFPI), która zrzesza i reprezentuje światowy przemysł muzyczny.
Kraj: Polska
Województwo: Lubelskie
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-029
Adres: Skłodowskiej 3/3.05
Telefon: 784310309
Adres email: p.musial@zpav.pl