Graphics Designer Ukierunkowany Na Rozwiązania Webowe Oraz Ux - OFERTA-23/06/2020/5588

Data ważności od: 23-06-2020
Data ważności do: 31-08-2020
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Graphics Designer Ukierunkowany Na Rozwiązania Webowe Oraz Ux
Branża: IT
Zakres obowiązków:
Praktykant będzie uczestniczył w :
  • Projektowaniu i optymalizacji materiałów marketingowych dla produktów marki (banery, koncepcje graficzne,itp.)
  • Projektowaniu interfejsów użytkownika sklepu internetowego dla wersji desktop i mobil.
  • Projektowaniu banerów reklamowych i projektów graficznych do akcji promocyjnych.
  • Pracy nad projektami przez cały cykl życia : od zaprojektowania, poprzez wdrożenie i uruchomienie wersji produkcyjnej e-klepu.
  • Będzie miał możliwość uczestniczenia w procesie we współpracy z Analitykami oraz zespołem deweloperskim podczas wdrażania projektów.
Oferujemy:
Zdobycie praktycznych umiejętności, bezpośredni kontatkt z klientami Spółki.
Możliwość stałej współpracy w oparciu o wybrana formę zatrudnienia.
Free Friday lunch, czyli darmowe, wspólne jedzenie w każdy piątek
Kraj: Polska
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
  • Kategoria A: NIE
Inne wymagane umiejętności: - Wysoka kreatywność graficzna
- Podstawowa znajomość procesów tworzenia i projektowania oprogramowania.
- Umiejętność i pasja do projektowania graficznego.
- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność i odpowiedzialność
Dobrej organizacji własnego czasu pracy
Dodatkowe umiejętnosci:

- Umiejętności analityczne umożliwiające interpretację wymagań biznesowych i przełożenie ich na makiety i prototypy; - Swobodna praca z narzędziami do projektowania i prototypowania

Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Neti sp. z o.o.
Opis firmy: Firma z branży IT, od ponad 10 lat świadczymy usługi programistyczne, realizując projekty dla klientów z Europy Zachodniej. Rozpoczęliśmy ekspansję rynku polskiego wprowadzając do oferty systemy e-commerce B2C i B2B (www.neti.store).
Kod pocztowy: 35-301
Adres: Hanasiewicza 10