Specjalista Ds. Koordynacji Usług Z Językiem Niemieckim - OFERTA-09/06/2020/5580

Data ważności od: 10-06-2020
Data ważności do: 01-08-2020
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Specjalista Ds. Koordynacji Usług Z Językiem Niemieckim
Branża: Usługi
Zakres obowiązków:

Specjalista ds. koordynacji usług z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Gdańsk

W Sescom na nowo definiujemy pojęcie Facility Management na rynku sieci handlowych. Według nas to stale ewoluujące rozwiązania zapewniające sprawność działania placówek, efektywność i konkurencyjność biznesu oraz wsparcie jego rozwoju.

Działamy na dużą skalę i jednocześnie dbamy o elastyczność naszych rozwiązań bliską start-upom.
Jesteśmy odważni, dynamiczni i solidni. Mierzymy wysoko i niezmiennie osiągamy cele. Dołącz do nas!

Za co będziesz odpowiedzialny/a:

  • Koordynacja prac serwisowych z branży technicznej na terenie Niemiec (wentylacja i klimatyzacja, ogólnobudowlane, Facility Management)
  • Przyjmowanie zgłoszeń od Klienta dostępnymi kanałami komunikacji (telefon, e-mail, www)
  • Dbanie o terminowość wykonywanych prac u Klientów, ich kontrola i rozliczanie
  • Aktualizacja zleceń w systemie oraz planowanie i raportowanie prac
  • Pozyskiwanie i rozwijanie sieci serwisów technicznych na terenie Niemiec

Jakie kompetencje są niezbędne:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2 – warunek konieczny oraz komunikatywna znajomość  języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, w tym umiejętność nadawania priorytetów i samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresującymi sytuacjami
  • Skrupulatność i dociekliwość oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Kreatywność i dynamika w realizacji codziennych zadań, a także otwartość na nową wiedzę (w tym z obszaru technicznego)

Kraj: Polska
Województwo: Pomorskie
Miejscowość: Gdańsk
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: NIE
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności:
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Sescom S.A.
Opis firmy: W Sescom na nowo definiujemy pojęcie Facility Management na rynku sieci handlowych. Według nas to stale ewoluujące rozwiązania zapewniające sprawność działania placówek, efektywność i konkurencyjność biznesu oraz wsparcie jego rozwoju. Działamy na dużą skalę i jednocześnie dbamy o elastyczność naszych rozwiązań bliską start-upom. Jesteśmy odważni, dynamiczni i solidni. Mierzymy wysoko i niezmiennie osiągamy cele
Kod pocztowy: 80-244
Adres: Grunwaldzka 82
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Aplikuj poprzez formularz albo bezpośrednio na maila : natalia.iwaszko@sescom.eu
Link do strony rekrutacji: https://sescom.elevato.net/pl/specjalista-ds-koordynacji-uslug-z-jezykiem-niemieckim,j,1338