Młodszy Specjalista Ds. Marketingu - OFERTA-29/05/2020/5571

Informacje podstawowe
Agendo Sp. z o.o.
Data ważności od: 29-05-2020
Data ważności do: 31-08-2020
Dane oferty
Typ oferty: praktyka
Stanowisko: Młodszy Specjalista Ds. Marketingu
Branża: IT
Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie i redagowanie mailingu do Klientów firmy
  • redagowanie postów i prowadzenie działań na FB i Instagramie firmy
  • praca na stronie internetowej - wprowadzanie ulepszeń, nauka pracy z systemem CMS
  • nauka obsługi Klientów, rozpoznawanie potrzeb Klientów i sugerowanie działań prowadzących do podniesienia jakości obsługi.
  • wszelkie inne działania, pomysły własne i inwencja będą mile widziane!
Oferujemy:
  • Dobry start w branży IT, praca wśród doświadczonych specjalistów.
  • Szkolenia i szansę rozwijania kwalifikacji oraz kariery zawodowej.
  • Możliwość poznania procesów technologicznych i logistycznych wielu ciekawych branży.
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
  • Miła i przyjazna atmosfera pracy.
  • Benefity sportowe.
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: NIE
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
  • Kategoria A: NIE
  • Kategoria B: NIE
Inne wymagane umiejętności: wszechstronność i komunikatywność,
obsługa komputera jak i całego pakietu MS Office,
dobra organizacja pracy,
kreatywność.
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Agendo Sp. z o.o.
Opis firmy: Agencja Interaktywna, Oprogramowanie dla firm
Kod pocztowy: 35-068
Adres: Grunwaldzka 19/203
Adres email: biuro@agendo.pl