Fizjoterapeuta Z Językiem Angielskim - OFERTA-28/05/2020/5563

Data ważności od: 26-05-2020
Data ważności do: 30-09-2020
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Fizjoterapeuta Z Językiem Angielskim
Branża: Usługi
Zakres obowiązków:

Realizujemy zabiegi przepisane przez lekarza oraz prywatne usługi z zakresu rehabilitacji.

Prowadzimy również zajęcia grupowe, w tym sport rehabilitacyjny, ćwiczenia profilaktyczne oraz inne, jak joga czy qigong.

Oferujemy:

- szansę rozwoju zawodowego, w tym dofinansowanie udziału w szkoleniach specjalizacyjnych

- w okresie aklimatyzacji możliwość najmu mieszkania w Berlinie na preferencyjnych warunkach

- umowę o pracę z wynagrodzeniem w wysokości 2595 - 3287 Euro brutto

- pracę w międzynarodowym, młodym i dynamicznym zespole

Kraj: Niemcy
Miejscowość: Berlin
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: - ukończone wykształcenie w zawodzie fizjoterapeuty. Do rekrutacji mogą przystąpić studenci ostatniego roku studiów, a rozpoczęcie współpracy będzie możliwe po uzyskaniu dyplomu
Dodatkowe umiejętnosci:

- pożądane kompetencje w zakresie manualnego drenażu limfatycznego i terapii manualnej

Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Die Wohlfühler Wellness & Therapie
Opis firmy: Centrum Wellness i Terapii „Die Wohlfühler” powstało w 2005 roku. Jest położone w sercu berlińskiej dzielnicy Prenzlauer Berg, w kameralnym domu otoczonym ogrodem. Tworzymy międzynarodowy zespół fizjoterapeutów, który w codziennej pracy posługuje się wyłącznie językiem angielskim.
Kod pocztowy: 10435
Adres: Kollwitzstraße 77, 10435 Berlin, www.diewohlfuehler.de
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Rekrutacja zdalna. Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres: bewerbung@diewohlfuehler.de Twoje dane osobowe będą przetwarzane dla celów rekrutacji, przy zachowaniu najwyższych standardów, zgodnie z przepisami RODO (art. 9 ust. 2 lit. h i ust. 3. w uzgodnieniu z art. 6 ust. 1 lit a-d i f) oraz GDPR (art. 22 ust. 2). Przesyłając aplikację potwierdzasz, że wyrażasz zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów realizacji procesu rekrutacyjnego oraz zapoznałeś się z naszymi zasadami ochrony danych osobowych: https://www.diewohlfuehler.de/datenschutz/, które akceptujesz.