Młodszy Programista Php / Mysql - OFERTA-04/05/2020/5543

Data ważności od: 04-05-2020
Data ważności do: 31-07-2020
Dane oferty
Typ oferty: umowa o dzieło
Stanowisko: Młodszy Programista Php / Mysql
Branża: IT
Zakres obowiązków:

Realizacja prac programistycznych - tworzenie nowych projektów i rozwój istniejących.

Oferujemy:
  • Dobry start w branży IT, praca wśród doświadczonych specjalistów.
  • Szkolenia i szansę rozwijania kwalifikacji oraz kariery zawodowej.
  • Możliwość poznania procesów technologicznych i logistycznych wielu ciekawych branży.
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
  • Miła i przyjazna atmosfera pracy.
  • Benefity sportowe.
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: Podstawowej znajomości PHP.
Znajomości zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych.
Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
Znajomości technologii internetowych (JS/ HTML5, Ajax, CSS3).
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Agendo Sp. z o.o.
Opis firmy: Agencja Interaktywna, Oprogramowanie dla firm
Kod pocztowy: 35-068
Adres: biuro@agendo.pl
Informacje o sposobie aplikacji
Inforamcja dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników