Asystent W Branży Hr Home Office - OFERTA-27/01/2020/5429

Data ważności od: 27-01-2020
Data ważności do: 31-12-2020
Dane oferty
Typ oferty: praktyka
Stanowisko: Asystent W Branży Hr Home Office
Branża: Inne
Zakres obowiązków:
  • kontakt mailowy i telefoniczny z kandydatami do pracy,

  • sprawdzanie umiejętności językowych kandydatów,

  • tłumaczenie ofert pracy i publikacja ogłoszeń

  • rekrutowanie osób chętnych do wyjazdu za granicę,

  • współpraca z rekruterami i działem marketingowym

Oferujemy:
  • możliwość zdobycia wiedzy z różnych obszarów HR tj. rekrutacja, Employer Branding,

  • uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych, dzięki którym nabędziesz nowych umiejętności!

  • możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania w życie własnych pomysłów,

  • szansę na późniejsze zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie w systemie prowizyjnym

Kraj: Polska
Województwo: Lubelskie
Miejscowość: Biała Podlaska
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane wykształcenie:
  • Rocznik: 2001/2002,
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: NIE
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
  • Kategoria A: NIE
  • Kategoria B: NIE
Inne wymagane umiejętności: Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe branży HR? Jesteś osobą kreatywną? Super! Może chcesz spróbować swoich sił w dziale marketingu?
Znasz bardzo dobrze język niemiecki lub angielski? To świetnie! To szansa na zdobycie doświadczenia w dziale rekrutacji!
Chcesz się rozwijać?
Z łatwością obsługujesz komputer?
Chcesz pomagać ludziom w znajdowaniu pracy za granicą?
Jesteś osobą komunikatywną i rozmowy telefoniczne nie stanowią dla Ciebie problemu?

Jeżeli na większość pytań odpowiedziałeś TAK… To dział HR w ABC Work jest właśnie dla Ciebie.

Stwórz z nami miejsce, w którym będziesz czuł się jak ryba w wodzie, i zadbaj o swój rozwój zawodowy!
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Abcwork
Opis firmy: Praca za granicą z ABC Work Codziennie w sprawie pracy za granicą kontaktuje się z nami kilkadziesiąt osób, chętnych, by podjąć zatrudnienie w krajach Unii Europejskiej. Kuszą ich wysokie zarobki, możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia cennego doświadczenia czy szansa na podszkolenie języka obcego. Dlaczego jednak wybierają właśnie naszą agencję? Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ). Znajdziecie nas pod numerem 12912. Oznacza to, że działamy w 100% legalnie, a nasze działania są kontrolowane przez organy samorządowe. Co roku sprawdzają one przestrzeganie warunków prowadzenia działalności agencji zatrudnienia przez firmę i potwierdzają wysoką jakość naszych usług. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie pośrednictwa pracy za granicą. Stale współpracujemy z kilkudziesięcioma znaczącymi firmami zagranicznymi, mającymi swoje siedziby m.in. w Niemczech, Holandii, Austrii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii czy Szwajcarii. Dzięki temu baza naszych ofert jest niezwykle bogata. Od 2010 r. udało nam się znaleźć idealną pracę dla blisko tysiąca osób! Naszym atutem jest zespół wykształconych, kreatywnych i energicznych osób, zaangażowanych w prowadzony proces rekrutacji. Żaden z kandydatów nie jest dla nas anonimowy. Doradzamy, wspieramy i znajdujemy najatrakcyjniejsze oferty. Oferujemy pomocną dłoń od pierwszej próby kontaktu aż po ostatni dzień pracy.
Kod pocztowy: 21-500
Adres: Terebelska 67A
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Zachęcamy do aplikowania! Wyślij cv na adres lukasz.gulewski@abcwork.eu w temacie wpisując Praktyki HR „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:57302 4 w celu wykorzystania moich danych zamieszczonych w dołączonych dokumentach w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych