Specjalista Ds. Płac - OFERTA-08/01/2020/5400

Data ważności od: 08-01-2020
Data ważności do: 07-02-2020
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Specjalista Ds. Płac
Branża: Administracja biurowa
Zakres obowiązków:

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

·        Wykonywanie raportów kontrolnych realizowanych kontraktów

·        Wprowadzanie do systemu kadrowo-płacowego danych personalnych pracowników

·        Uzupełnianie zestawienia z podstawami do urlopów

·        Sporządzanie szychtówki po zakończeniu każdego miesiąca kalendarzowego

·        Sporządzanie list płac do sporządzonej szychtówki i rozliczanie rachunków wynikających zgodnie z obowiązującymi przepisami (krajowymi i unijnymi)

·        Uzgadnianie z biurami zewnętrznymi list płac pracowników

·        Obliczanie oraz przygotowywanie zestawienia z roboczogodzinami za każdy miniony miesiąc.

·        Uzgadnianie wewnętrznego podziału kosztów płacowych

·        Współpraca  i płynna komunikacja  z pozostałymi działami firmy oraz z księgowością zewnętrzną

Oferujemy:

Naszym pracownikom zapewniamy:

·        Umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie

·        Atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia

·        Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz poszerzenia wiedzy w zakresie obowiązujących przepisów krajowych oraz unijnych, na bazie których odbywa się rozliczanie pracowników

·        Pracę w wewnętrznym Dziale Kadr i Płac

·        Stałe godziny pracy od pon. – pt. (08:00-16:00)

·        Biuro w centrum Rzeszowa

·        Przyjazną atmosferę w młodym teamie

·        Uczestnictwo w międzynarodowych projektach

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: Jeśli jesteś osobą, która:

• Posiada wiedzę merytoryczną w zakresie kadrowo-płacowym - popartą minimum 2-letnim doświadczeniem zawodowym
• Posiada doświadczenie w rozliczaniu wynagrodzenia z wykorzystaniem programów kadrowo-płacowych.
• Posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne bądź matematyczne – warunek konieczny !
• Płynnie posługuje się pakietem Microsoft Office (głównie Excelem)
• Jest dobrze zorganizowany/a, skrupulatny/a oraz dokładny/a
• Potrafi działać samodzielnie i wykazujesz się własną inicjatywą
• Posługuje się językiem angielskim lub niemieckim na poziomie komunikatywnym
Dodatkowe umiejętnosci:

Znajomość języka obcego (angielski bądź niemiecki) - mile widziane !

Wymagane doświadczenie: 1 (lata)
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Synerte sp. z o.o.
Opis firmy: Firma Synerte Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Płac. Jesteśmy firmą działającą w branży elektrycznej oraz automatyki przemysłowej, która podejmuje kontrakty nie tylko w całej Europie, ale i na całym świecie. Jako Firma stawiamy przede wszystkim na maksymalny rozwój naszych pracowników ! Dzięki nam zdobędziesz doświadczenie oraz wiedzę w zakresie kompleksowego rozliczania pracowników, nie tylko krajowych, ale także podejmujących pracę na kontraktach zagranicznych w różnych krajach.
Kod pocztowy: 35-016
Adres: ul. Hoffmanowej 19
Telefon: 533600163
Adres email: biuro@synerte.eu
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Jeśli powyżej wymienione umiejętności cechują właśnie Ciebie, prześlij swoje Cv przez formularz lub wyślij na adres e-mail: biuro@synerte.eu – a my skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.