Monter Urządzeń I Konstrukcji Stalowych - Niepotrzebne Doświadczenie - Praca Od Połowy Grudnia - OFERTA-22/11/2019/5367

Data ważności od: 22-11-2019
Data ważności do: 22-12-2019
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Monter Urządzeń I Konstrukcji Stalowych - Niepotrzebne Doświadczenie - Praca Od Połowy Grudnia
Branża: Inne
Zakres obowiązków:

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

·       Montaż elementów mechanicznych urządzeń u klienta

·       Prowadzenie uzgodnień z klientem dotyczących zakresu prac

·       Obsługa sprzętu i urządzeń wykorzystywanych w procesie montażu zgodnie z posiadanymi uprawnieniami

Oferujemy:

Naszym Pracownikom zapewniamy:

·       Zatrudnienie na umowę o pracę

·       Atrakcyjne wynagrodzenie - uzależnione od doświadczenia

·       Darmowe zakwaterowanie na miejscu pracy

·       Zorganizowana logistyka do miejsca pracy

·       Odzież roboczą oraz narzędzia

·       Możliwość rozwoju zawodowego

·       Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: Od Kandydatów oczekujemy:

• Doświadczenia związanego z montażem konstrukcji stalowych lub innych instalacji przemysłowych – mile widziane !
• Samodzielności w działaniu oraz własnej inicjatywy
• Gotowości do częstych wyjazdów na miejsce montażu (wyjazdy zagraniczne przede wszystkim brane są pod uwagę)
• Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym – mile widziane!
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Synerte sp. z o.o.
Opis firmy: Firma Synerte Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie poszukuje pracowników na stanowisko Montera urządzeń i konstrukcji stalowych. Jesteśmy firmą działającą w branży elektrycznej oraz automatyki przemysłowej, która współpracuje z kontrahentami z całej Europy, z krajów Ameryki Północnej, a nawet z Państwami Azji Wschodniej. Jesteśmy firmą, która nie tylko zapewni Ci pracę, ale również, dzięki której zdobędziesz doświadczenie ! Zapewniamy pełne wdrożenie dla osób, które jeszcze nie miały okazji działać w naszej branży ! Do najczęstszych zleceń naszej firmy należy wyposażanie hal produkcyjnych z branży Automotive – która stała się jedną z atrakcyjniejszych branż na obecnym rynku pracy. Dzięki wyspecjalizowanemu teamowi do montażu konstrukcji stalowych nie musisz się obawiać, że nie podołasz nowym obowiązkom!
Kod pocztowy: 35-016
Adres: ul. Hoffmanowej 19
Telefon: 533600163
Adres email: biuro@synerte.eu
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Jeśli spełniasz wymagania zawarte w CV i jesteś gotowy na podejmowanie nowych wyzwań, - skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem tel: 533 600 163 lub prześlij swoje Cv na adres email: biuro@synerte.eu