Specjalista Ds. Badań I Dokumentacji - OFERTA-12/08/2019/5208

Data ważności od: 12-08-2019
Data ważności do: 31-08-2019
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Specjalista Ds. Badań I Dokumentacji
Branża: Inne
Zakres obowiązków:

Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów  w Markowej

poszukuje do zespołu osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Badań i dokumentacji

Miejsce wykonywania pracy: Muzeum w Markowej

Umowa o pracę na  pełny etat, na czas określony,

Godziny pracy w systemie równoważnym – wg harmonogramu (praca w soboty i niedziele).

Wynagrodzenie brutto:  3 200,00 zł – 3 600,00 zł.

Do zadania Specjalisty ds. Badań i dokumentacji należeć będzie:

- tworzenie strategii działań naukowych podejmowanych przez Muzeum, w porozumieniu z Dyrektorem,

- prowadzenie i koordynacja działalności naukowo-badawczej i popularno-naukowej związanej m.in. z organizacją konferencji naukowych, debat publicznych i spotkań, a także prac redakcyjnych w ramach realizowanych projektów wydawniczych,

- gromadzenie napływających do Muzeum świadectw w ramach kwerend i spotkań oraz ich opracowywanie i ewidencjonowanie w formie analogowej i cyfrowej,

- prowadzenie badań i publikacja ich wyników,

- udział w konferencjach naukowo-dydaktycznych i spotkaniach popularyzujących działalność badawczą

   i dokumentacyjną Muzeum,

- współpraca z instytucjami i placówkami naukowymi, badawczymi, dydaktycznymi w kraju i za granicą,

- opracowywanie i realizacja projektów w zakresie naukowym,

- oprowadzanie grup zorganizowanych i gości indywidualnych po ekspozycji,

- współpraca przy organizowaniu wydarzeń, przy współpracy z Kierownikiem Działu Dokumentacji i Upowszechniania, w tym przede wszystkim pomoc w przygotowaniu niezbędnych materiałów do realizacji danej imprezy, wydarzenia kulturalnego.

Od kandydatki/kandydata oczekujemy:

- wykształcenia wyższego na kierunku historia (mile widziany stopień doktora lub rozpoczęte studia doktoranckie),

- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,

- dorobku naukowego w postaci publikacji i wystąpień (mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu i realizacji projektów naukowych),

- pogłębionej znajomości tematyki będącej przedmiotem działalności Muzeum,

Pożądane cechy kandydatki/ kandydata:

- umiejętność pracy w zespole,

- umiejętność rozpoznawania priorytetów,

- dobra organizacja własnej pracy,

- umiejętność pracy pod presją czasu

- samodzielność w działaniu,

- dokładność i rzetelność,

- zaangażowanie,

Termin i sposób składania dokumentów aplikacyjnych:

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie  aplikacji w formie listu motywacyjnego, CV z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej oraz klauzulą:

„Wyraża

Oferujemy:

Oferujemy :

- ciekawa pracę w renomowanej państwowej instytucji kultury,

- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę po pozytywnej weryfikacji w trakcie okresu próbnego,

- możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych,

- możliwość rozwijania własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- pracę w ambitnym zespole.

Kraj: Polska
Miejscowość: Markowa
Nazwa firmy/Pracodawcy: Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej
Opis firmy: Muzeum
Kod pocztowy: 37-120
Adres: Markowa 1487
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: kadry@muzeumulmow.pl
Link do strony rekrutacji: https://muzeumulmow.pl/pl/kategoria/ogloszenia/