Specjalista Ds. Promocji I Animacji - OFERTA-12/08/2019/5207

Data ważności od: 12-08-2019
Data ważności do: 31-08-2019
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Specjalista Ds. Promocji I Animacji
Branża: Media, wydawnictwa, reklama, PR
Zakres obowiązków:

Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów  w Markowej

poszukuje do zespołu osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Promocji i animacji

Miejsce wykonywania pracy: Muzeum w Markowej

Umowa o pracę na pełny etat, na czas określony,

Godziny pracy w systemie równoważnym – wg harmonogramu (praca w soboty i niedziele).

Wynagrodzenie brutto:  3 200,00 zł – 3 600,00 zł.

Zadania Specjalisty ds. Promocji i animacji polegać będą na promocji i tworzeniu wizerunku Muzeum poprzez:

- bieżące kontakty z mediami w zakresie polityki informacyjnej i zarządzania własnością intelektualną, zgodnie z ustaloną strategią Muzeum,

- współpraca z podmiotami zewnętrznymi i podtrzymywanie kontaktów,

- współpraca z mediami w zakresie przekazywania informacji dotyczących promocji wystaw i wydarzeń muzealnych,

- budowanie wizerunku Muzeum i budowanie więzi między Muzeum a odbiorcami oferty muzealnej,

- rozpowszechnianie i promowanie działalności Muzeum,

- opracowywanie i tworzenie strategii marketingowych, promocyjnych i wizerunkowych,

- współpraca z działami Muzeum w zakresie przygotowywania druków promocyjnych, ich opracowywanie, wydawanie oraz dystrybucja,

- zlecanie i produkcja materiałów promocyjnych, pamiątek i handlowej oferty muzealnej,

- współtworzenie harmonogramu działalności Muzeum,

- organizowanie i prowadzenie dokumentacji wydarzeń kulturalno- edukacyjnych

- opracowywanie edytorskie tekstów przeznaczonych do publikacji oraz oficjalnych tekstów, wystąpień etc.,

- organizacja wystaw, odczytów, wykładów, konferencji i innych wydarzeń o charakterze edukacyjno-kulturalnym,

- udział w imprezach wizerunkowych oraz eventów Muzeum,

- pozyskiwanie sponsorów i darczyńców na rzecz Muzeum,

- oprowadzanie grup zorganizowanych i gości indywidualnych po ekspozycji.

Od kandydatki/kandydata oczekujemy:

- wykształcenie o kierunku: dziennikarstwo, marketing i PR, socjologia, psychologia społeczna, nauki o sztuce i kulturze (bądź udokumentowane doświadczenie – co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym  stanowisku),

- biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,

- znajomości mediów społecznościowych,

- doświadczenia w tworzeniu projektów o charakterze kulturalnym,

- doświadczenia w promocji wydarzeń artystycznych i kulturalnych,

- doświadczenia pracy w branży medialnej lub kulturalnej,

- znajomości poprawnej polszczyzny, sprawnego posługiwanie się słowem (tzw. lekkie pióro),

- mile widziana znajomość programów graficznych.

Pożądane cechy kandydatki/ kandydata:

- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

- kreatywność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

- umiejętność długofalowego planowania i ustalania priorytetów,

Oferujemy :

- ciekawa pracę w renomowanej państwowej instytucji kultury,

- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę po pozytywnej weryfikacji w trakcie okresu próbnego,

- możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych,

- możliwość rozwijania własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- pracę w ambitnym zespole.

Kraj: Polska
Miejscowość: Markowa
Nazwa firmy/Pracodawcy: Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej
Opis firmy: Muzeum
Kod pocztowy: 37-120
Adres: Markowa 1487
Informacje o sposobie aplikacji
Inforamcja dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników