Pracuj Z Językiem Niemieckim! - OFERTA-06/08/2019/5201

Informacje podstawowe
Pilkington Polska Sp. z o.o.
Data ważności od: 06-08-2019
Data ważności do: 24-08-2019
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Pracuj Z Językiem Niemieckim!
Branża: Inne
Zakres obowiązków:

Specjalista z językiem niemieckim

Z nami będziesz mógł rozwijać swoje zdolności językowe poprzez codzienny kontakt z klientem zagranicznym, a także zdobywać doświadczenie z obszaru finansów, procesu zakupów,  IT czy analizy danych.

Oferujemy:

Oferujemy Ci:

  • pracę w międzynarodowym środowisku oraz codzienny kontakt z klientem niemieckojęzycznym
  • pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków oraz indywidualnych kompetencji
  • możliwość awansu wraz ze wzrostem wiedzy i doświadczenia
  • umowę o pracę i pakiet dodatkowych świadczeń
  • pakiet benefitów
Kraj: Polska
Miejscowość: Sandomierz
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: Mile widziana znajomość języka angielskiego.
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Pilkington Polska Sp. z o.o.
Osoba kontaktowa: Agata Para
Opis firmy: Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington Polska Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.
Kraj: Polska
Województwo: Świętokrzyskie
Kod pocztowy: 27-600
Adres: Portowa 24
Telefon: 158326355
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Zapraszamy do przesłania aplikacji za pośrednictwem strony www.pilkington.pl wybierając zakładkę Kariera i aplikując na ogłoszenie Specjalista z językiem niemieckim lub klikając w link aplikacyjny. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dołączenie w CV oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pilkington Polska Sp. z o.o., ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista z językiem niemieckim w zakresie informacji zawartych w CV oraz pozostałych dokumentach, które przedkładam. Jest mi wiadome, że: podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne; zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie; wycofanie udzielonej przeze mnie zgody nie wypłynie na zgodność przetwarzania z prawem, jakie miało miejsce przed wycofaniem zgody (wycofanie zgody nie powoduje skutków prawnych wstecz)”.
Link do strony rekrutacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=0abe9d4ded2b4962af72461b1d6d6675