Stażysta/stażystka - OFERTA-31/07/2019/5195

Data ważności od: 31-07-2019
Data ważności do: 31-12-2019
Dane oferty
Typ oferty: staż
Stanowisko: Stażysta/stażystka
Branża: Lotnicza
Zakres obowiązków:

Zasady współpracy:

  • Status Studenta,

  • Współpraca przez ok. 6 miesięcy na podstawie umowy zlecenia,

  • Dyspozycyjność przez 100 – 120 h w miesiącu.

    Oczekujemy:

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie,

  • Umiejętność logicznego myślenia oraz wysokie zdolności analityczne,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość rysunku technicznego,

Oferujemy:

Naszym stażystom oferujemy:

  • Płatny staż,

  • Kurs językowy (j. angielski lub j. niemiecki) w 100% finansowany przez pracodawcę,

  • Pracę przy ciekawych projektach,

  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży lotniczej,

  • Możliwość zatrudnienia po stażu.

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Tajęcina/Rzeszów
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: MTU Aero Engines Polska
Opis firmy: Koncern MTU Aero Engines zatrudnia 8,5 tys. pracowników; jest jednym z największych na świecie producentów zespołów napędowych dla samolotów. MTU Aero Engines Polska rozpoczęło swoją działalność w 2008 roku. Nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum badawczo-rozwojowym zlokalizowany jest w Tajęcinie k. Rzeszowa – stolicy polskiego przemysłu lotniczego. Polski oddział prowadzi prace badawcze, produkcję najwyższej klasy komponentów silników lotniczych, montaż modułów oraz naprawy części układów napędowych.
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Kod pocztowy: 36-002
Adres: Tajęcina 108