Kierownik Świetlicy - OFERTA-31/07/2019/5194

Data ważności od: 31-07-2019
Data ważności do: 31-08-2019
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Kierownik Świetlicy
Branża: Edukacja
Zakres obowiązków:

Praca polegająca na opiece nad dziećmi przedszkolnymi lub wczesnoszkolnymi na koniec dnia szkolnego (w tym na świetlicy w godzinach od 15:00 do 17:00) oraz pracach porządkowych po zamknięciu placówki.

Podstawowe zadania:

  • Opieka nad dziećmi w trakcie ich pobytu w placówce, w tym dbanie o ich wygląd
  • Dbanie o porządek w czasie zajęć i po ich zakończeniu, a także dbanie o estetykę pomieszczeń i mienie placówki (prace porządkowe)
  • Opieka nad dziećmi w czasie spacerów i wycieczek
  • Wspieranie dzieci w czynnościach samoobsługowych (ubieraniu, jedzeniu, wyjściach do toalety, myciu rąk)
  • Wydawanie dzieci osobom uprawnionym do ich odbioru
  • Przekazywanie rodzicom istotnych informacji dotyczących ich dzieci oraz pracy placówki
Oferujemy:

Miejsce pracy:

Szkoła Podstawowa Montessori im. Pilota Pirxa w Rzeszowie, przy ul. Strażackiej 54F.

Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się placówką szkolno-przedszkolną, która specjalizuje się w edukacji alternatywnej. Tworzymy miejsce, w którym wzajemny szacunek dorosłych oraz dzieci, tolerancja, akceptacja, kreatywność, pogoda ducha, naturalność i zaangażowanie nie są jedynie chwytami marketingowymi.

Jeśli zależy Ci na pracy w młodym zespole, nieobciążonym „tradycyjnym” podejściem do „tresury” dzieci; szukasz miejsca, w którym mile widziane są innowacje i wyjście ze swojej strefy komfortu; chcesz być częścią społeczności, która stanowi o sile i jakości naszej placówki; uwielbiasz pracę z dziećmi, wiesz, że jesteś dla nich przewodnikiem i chcesz wspólnie z nimi uczyć się i popełniać błędy?; lubisz czyste i nowoczesne miejsce pracy?… w takim razie nasze drzwi stoją dla Ciebie otworem!

Warunki:

Umowa o pracę na 1/2 etatu.

4h dziennie, 5 dni w tygodniu, 14:00 - 18:00, bez świąt i dni wolnych zgodnych z harmonogramem pracy szkół publicznych.

Pracujemy w trakcie ferii zimowych i wakacji letnich.

Mozliwość rozwoju wraz z placówką.

Wynagrodzenie:

  • 1100 zł netto
  • Dodatkowe 7 dni płatnego urlopu w roku szkolnym
Kraj: Polska
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: NIE
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: • Niekaralność
• Kreatywność i własna inwencja
• Stanowczość, uczciwość, szczerość, samodzielność, cierpliwość, punktualność i odwaga
• Samoakceptacja
• Wysoka komunikatywność
• Miła aparycja
• Bardzo dobre poczucie humoru
• Absolutny brak nałogów
• Wysoka kultura osobista (w tym kultura języka) oraz higiena osobista
• Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
• Znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym (praca z kadrą i dziećmi anglojęzycznymi)
• Ukończony kurs kierownika świetlicy (może być przez internet) lub inne uprawnienia do sprawowania opieki nad dziećmi
Dodatkowe umiejętnosci:

Mile widziane będą: • Ukończony kurs lub studia pedagogiczne • Wykształcenie wyższe - kierunek pedagogika w specjalności przygotowującej do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym • Znajomość podstawowych aktów prawnych regulujących pracę opiekuńczo-wychowawczo-edukacyjną • Znajomość etapów rozwoju dziecka w aspekcie fizycznym, psychicznym i społecznym • Znajomość metody Marii Montessori

Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Fundacja Curiositas
Opis firmy: Pozarządowa organizacja non-profit prowadząca Szkołę Podstawową Montessori im. Pilota Pirxa w Rzeszowie
Kod pocztowy: 35-314
Adres: Sympatyczna 28/12
Adres email: rekrutacja@curiositas.pl
Informacje o sposobie aplikacji
Inforamcja dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników