Python/django Developer - OFERTA-30/07/2019/5189

Data ważności od: 30-07-2019
Data ważności do: 31-08-2019
Dane oferty
Typ oferty: kontrakt
Stanowisko: Python/django Developer
Branża: IT
Zakres obowiązków:
Hej, jesteśmy goodylabs.com z Łodzi, poszukujemy doświadczonego i komunikatywnego programisty/programistki Python / Django do pracy przy projektach realizowanych dla naszych klientów z Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Stanów Zjednoczonych
Miejsce pracy: Łódź, Struga 78
Oferujemy:
Zapewniamy:
  • pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów (agile/scum, praca w sprintach)
  • ciekawe, wymagające projekty dla zagranicznych i polskich klientów
  • szybki laptop (MacBook Pro lub inny preferowany)
  • monitory 4K
  • przyjazne biuro w dogodnej lokalizacji
  • darmowy parking

Widełki: 6000 zł - 10000 zł netto w zależności od umiejętności.

Możliwe formy zatrudnienia: kontrakt

Dostępne benefity:
  • szkolenia
  • konferencje
  • wyjazdy integracyjne
  • kurs angielskiego
  • karta sportowa
  • kawa/herbata
  • owoce
Kraj: Polska
Województwo: Łódzkie
Miejscowość: Łódź
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: Description
Hej, jesteśmy goodylabs.com z Łodzi, poszukujemy doświadczonego i komunikatywnego programisty/programistki Python / Django do pracy przy projektach realizowanych dla naszych klientów z Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Stanów Zjednoczonych.

Miejsce pracy:
Łódź, Struga 78

Wymagania:
Python / Django
umiejętność testowania pisanego kodu
HTML 5, CSS3
komunikatywność w języku angielskim na poziomie swobodnej rozmowy z pozostałymi członkami zespołu
Dodatkowe umiejętnosci:

Mile widziane: doświadczenie z produkcyjnym wdrożeniem aplikacji Django doświadczenie z djangoCMS znajomość zagadnień optymalizacji wydajności aplikacji

Wymagane doświadczenie: 1 (lata)
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: goodylabs sp z o.o.
Osoba kontaktowa: Agnieszka Średniak
Opis firmy: Łódzki software house, gdzie w przyjaznej atmosferze powstaje kod dopasowany do potrzeb najbardziej wymagających klientów.
Kod pocztowy: 90-557
Adres: Andrzeja Struga 78
Adres email: hr@goodylabs.com