Międzynarodowy Płatny Staż - Graduate Programme - Nr Ref. 10174 - OFERTA-18/07/2019/5172

Informacje podstawowe
Bank Danych o Inżynierach
Data ważności od: 18-07-2019
Data ważności do: 31-08-2019
Dane oferty
Typ oferty: staż
Stanowisko: Międzynarodowy Płatny Staż - Graduate Programme - Nr Ref. 10174
Branża: Inżynieria/Technika
Zakres obowiązków:

- zdobycie doświadczenia w obszarach: Badania i Rozwój, Działalność Operacyjna, Działalność Produkcyjna, Zarządzanie Projektami, Sprzedaż

Oferujemy:

Firma oferuje:

- pracę w międzynarodowym zespole

- pracę w zakładach w Polsce, Szwecji, Niemczech i Szwajcarii

- możliwość podjęcia stałej pracy w strukturach firmy po zakończeniu programu

- atrakcyjne wynagrodzenie

- urozmaicenie pracy i pomoc w poszerzaniu wiedzy dzięki przemyślanej rotacji stanowisk

- pracę nad rzeczywistymi projektami

Kraj: Polska
Województwo: Małopolskie
Miejscowość: Olkusz
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Bank Danych o Inżynierach
Opis firmy: Opis pracodawcy: Klient Banku Danych o Inżynierach. Międzynarodowa firma - lider w branży energooszczędnych rozwiązań kontroli klimatu w pomieszczeniach, poszukuje kandydatów do wyjątkowego 2-letniego, płatnego programu stażowego dla absolwentów kierunków inżynierskich. Planowany start programu: wrzesień 2019. Aplikuj już teraz, liczba miejsc ograniczona. Bank Danych o Inżynierach jest najstarszą wyspecjalizowana firmą doradztwa personalnego w Polsce. Już od 1992 roku aktywnie wspieramy polskich inżynierów w budowaniu ich karier zawodowych. Pomagamy w szukaniu pracy, weryfikujemy pracodawców i podpowiadamy jak skutecznie aplikować. Dotychczas z naszej pomocy skorzystało już blisko 200 tysięcy inżynierów, zarówno tych zaraz po studiach jak i tych posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe.
Kraj: Polska
Województwo: Mazowieckie
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-304
Adres: Al. Jerozolimskie 133/42
Telefon: 225727800
Adres email: cv@bdi.com.pl
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Zainteresowanych prosimy o aplikowanie na ofertę poprzez stronę www.bdi.com.pl. Powierzone nam dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych oraz rozwoju zawodowego. Bez wyrażenia Twojej dodatkowej zgody dane nie są nikomu przekazywane. Więcej ofert pracy dla inżynierów na www.bdi.com.pl
Link do strony rekrutacji: https://www.bdi.com.pl/oferta-pracy/10174