Specjalista Ds. Współpracy Z Zagranicą - OFERTA-18/06/2019/5097

Data ważności od: 18-06-2019
Data ważności do: 31-08-2019
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Specjalista Ds. Współpracy Z Zagranicą
Branża: Usługi
Zakres obowiązków:

Wynalazca TV i Biuro Patentowe INICJATOR poszukuje nowego pracownika na stanowisku Specjalista ds. współpracy z zagranicą

Nasze strony: https://wynalazca.tv ; https://inicjator.pl ; https://cstng.pl

Wymagania co do umiejętności:

- Wykształcenie techniczne co najmniej inżynieryjne (techniczne)

- Znajomość języka angielskiego technicznego na poziomie co najmniej C1.1

Wymagania co do charakteru:

- Umysł analityczny

- Skrupulatność

- Dokładność

- Prowadzenie korespondencji z klientami zagranicznymi

- Przeprowadzanie badań patentowych

- Pozostałe prace biurowe

Oferujemy:

Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, praca w młodym zespole i doświadczonymi specjalistami z zakresu prawa IP

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: rzeszów
Nazwa firmy/Pracodawcy: Centrum Szkolnictwa i Technologii Nowych Generacji - CSTNG Dawid Pijanka
Opis firmy: Biuro projektowe
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: RZESZÓW
Kod pocztowy: 35-203
Adres: Żółkiewskiego, 7b/2
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: https://wynalazca.tv/dolacz-do-zespolu/
Link do strony rekrutacji: https://wynalazca.tv/dolacz-do-zespolu/