Stacjonarny Przedstawiciel Handlowy - Język Rosyjski - OFERTA-12/06/2019/5083

Data ważności od: 12-06-2019
Data ważności do: 30-06-2019
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Stacjonarny Przedstawiciel Handlowy - Język Rosyjski
Branża: Produkcja
Zakres obowiązków:
  • aktywne poszukiwanie klientów
  • nawiązywanie nowych oraz podtyczmywanie istniejących relacji handlowych z partnerami zagranicznymi
  • realizacja zadań sprzedażowych
  • przygotowanie ofert, przyjmowanie zamówień i kontrola nad ich realizacją
  • analiza potrzeb Klientów, kontrola płatności, sporządzanie okresowych statystyk i raportów
  • analiza rynku oraz działań konkurencji
  • uczestnictwo w targach oraz wystawach międzynarodowych
  • uczestnictwo w spotkaniach z Klientami
Oferujemy:
  • wynagrodzenie stałe oraz premie uzależnione od osiąganych wyników
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość współpracy z młodym i dynamicznym zespołem
  • szansę rozwoju zawodowego
  • dobrą atmosferę
  • umowę o pracę
  • pakiet medyczny
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: NIE
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: NIE
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: NIE
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
  • Kategoria A: NIE
  • Kategoria B: NIE
Inne wymagane umiejętności: wykształcenie co najmniej średnie
predyspozycje do pracy w sprzedaży
silna wewnętrzna, motywacja oraz pasja w działaniu
dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
Dodatkowe umiejętnosci:

znajomość technik sprzedaży i negocjacji, praktyczna umiejętność kształtowania dobrych i trwałych relacji handlowych i personalnych,

Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Zakład Produkcji Folii Efekt Plus
Opis firmy: Zakład Produkcji Folii Efekt Plus Sp. z o. o. to czołowy producent folii stretch metodą wylewu cast w Europie. Nasze działania prowadzone są w oparciu o wdrożone i certyfikowane systemy jakości: System Zarządzania Jakością ISO 9001 i System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001. Podkreśla to nie tylko dbałość firmy o jakość produkowanych wyrobów, ale także troskę o środowisko naturalne. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, najnowszej generacji innowacyjne linie produkcyjne oraz bogato wyposażone laboratorium do badań pozwalają nam na wytwarzanie szerokiej gamy produktów. Od 2006 roku oferujemy folię stretch najwyższej jakości: ręczną, maszynową, jumbo - o różnych grubościach, kolorach i szerokościach. Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie Parku Naukowo- Technologicznego AEROPOLIS w Rogoźnicy k. Rzeszowa. Jako lider innowacji w dziedzinie folii łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym zapleczem technicznym. Dzięki dużej elastyczności w działaniu i dopasowaniu produktów do potrzeb rynku, z roku na rok swoim zaufaniem obdarza nas coraz większa liczba klientów i partnerów biznesowych zarówno w kraju jak i na świecie.
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Głogów Małopolski
Kod pocztowy: 36-060
Adres: Rogoźnica 306
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny (mile widziane załączenie referencji) drogą mailową : rekrutacja@folia-stretch.pl, w tytule maila prosimy wpisać HANDLOWIEC lub po przez link na pracuj.pl
Link do strony rekrutacji: https://www.pracuj.pl/praca/handlowiec-rogoznica-pow-rzeszowski,oferta,6886169