Specjalista Ds. Obsługi Klienta - OFERTA-12/06/2019/5082

Data ważności od: 12-06-2019
Data ważności do: 31-07-2019
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Specjalista Ds. Obsługi Klienta
Branża: Produkcja
Zakres obowiązków:

Jesteśmy jedną z trzech największych drukarni w Europie. Działamy  na styku trzech obszarów - poligrafii, fotografii oraz introligatorstwa. Zajmujemy się drukiem cyfrowym, wytwarzaniem foto-produktów takich jak m.in. fotoalbumy i fotoksiążki. Naszym kluczem do sukcesu są Ludzie i Technologia.

  • codzienny kontakt z klientem w j. angielskim
  • tłumaczenie na język angielski tekstów przygotowanych przez marketing (artykuły, posty na Fb, mailingi)
  • praca przy codzinenym wykorzystywaniu Internetu jako głównego narzędzia pracy
  • podejmowanie działań mających realny wpływ na wizerunek firmy w Wielkiej Brytanii
  • rozmowy z klientami z Wielkiej Brytanii
  • współpraca z klientami zamawiającymi nasze produkty - m.in. fotoksiążki, fotokalendarze, fotoobrazy i odbitki
  • wymiena maili i telefonów z klientami, aby pomóc im wybrać najlepsze rozwiązania
  • współpracowa z działami marketingu rozwoju rynku
Oferujemy:
  • szefa mówiącego ludzkim głosem
  • realny wpływ na rozwój działu - to z Tobą rozmawiają nasi klienci! :)
  • jasny zakres zadań
  • zero korpo-mordoru – pracę, która nie wkurza
  • fajnych i ogarniętych ludzi, wspieranych przez dział graficzny, dział IT i dział marketingu automatycznego, którzy zawsze Ci pomogą
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, żebyś wiedział co jest na czasie
  • przystanek autobusowy pod samą firmą
  • inne benefity takie jak:
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • dofinansowanie do kursów języków obcych,
  • dofinansowanie do posiłków, napojów, przekąsek.
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Zaczernie
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane wykształcenie:
  • Rocznik: 1992/1993,
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: łatwość prowadzenia rozmów w języku obcym
bardzo dobra znajomość komputera
umiejętność płynnego poruszania się w Internecie
empatia
wielozadaniowość i podzielność uwagi
umiejętność pracy w grupie
zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Wymagane doświadczenie: 1 (lata)
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Cyfrowa Foto Sp. z o.o.
Opis firmy: Cyfrowa Foto jest jedną z największych internetowych drukarni w Europie. Swój model biznesowy opieramy o nowoczesne rozwiązania e-commerce, docierając kanałem internetowym do klientów krajowych i zagranicznych, a nasza sprzedaż odbywa się za pośrednictwem kilkunastu marek internetowych. Fundamentem naszej pracy jest zespół. Szukamy osób ambitnych i twartych na nowe wyzwania oraz chcących poznać, kreować i rozwijać najnowsze technologie.
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Zaczernie k/Rzeszowa
Kod pocztowy: 36-062
Adres: Zaczernie 190
Adres email: rekrutacje@cyfrowafoto.com