Fizjoterapeuta Domowy I W Pracowni - Dwa Stanowiska - OFERTA-23/04/2019/4965

Data ważności od: 23-04-2019
Data ważności do: 31-08-2019
Dane oferty
Typ oferty: umowa zlecenie
Stanowisko: Fizjoterapeuta Domowy I W Pracowni - Dwa Stanowiska
Branża: Usługi
Zakres obowiązków:

1.      FIZJOTERAPEUTA DOMOWY - opis stanowiska:

• wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych w domu pacjenta (terapia manualna, ćwiczenia, masaż, drenaż limfatyczny)

• wyłącznie indywidualna praca z pacjentem

• rzetelne prowadzenie dokumentacji medycznej

• praca na terenie Bielska-Białej i okolic

• praca wyłącznie w domach pacjentów

1.      FIZJOTERAPEUTA – pracownia fizjoterapii - opis stanowiska:

• wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii i masażu leczniczego

Oferujemy:

Gwarantujemy:

- wyzwania ;)

- rozwój umiejętności fizjoterapeutycznych

- jasną ścieżkę rozwoju zawodowego

- zarobki uzależnione od ilości i wartości punktowej przeprowadzonych zabiegów

- stawka za 1 spotkanie terapeutyczne w domu pacjenta to średnio 45-52 zł brutto

- dodatkowo zapewniamy zwrot kosztów dojazdu do pacjentów

Kraj: Polska
Województwo: Śląskie
Miejscowość: Bielsko-Biała
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane wykształcenie:
  • Kierunek: Fizjioterapia,
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Centrum Widzyk Sp. k.
Opis firmy: Centrum Widzyk - Więcej niż Rehabilitacja REHABILITACJA - BIELSKO-BIAŁA Nasza znajdująca się w Bielsku-Białej placówka powstała z potrzeby stworzenia nowoczesnego i profesjonalnego, a zarazem przyjaznego miejsca, w którym będzie możliwe przeprowadzanie terapii w sposób dobrany do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego Pacjenta. Uważamy, że nie ma uniwersalnych rozwiązań dobrych dla każdego i jedynie dokładnie przeprowadzony wywiad oraz szczegółowa diagnostyka pozwalają odkryć przyczyny problemów. Aby uzyskać jak najlepsze efekty każda sesja terapeutyczna jest dokładnie przemyślana i uwzględnia naturalne różnice w funkcjonowaniu organizmów poszczególnych osób, a także ich predyspozycje.
Miejscowość: Bielsko-biała
Kod pocztowy: 43-300
Adres: ul. Cieszyńska 317
Adres email: biuro@centrumwidzyk.pl
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy firmy zaznaczając czy interesuje Państwa praca stacjonarna czy w domu pacjenta. Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych .”