Praca Dla Elektromontera W Branży Automotive - OFERTA-12/04/2019/4950

Data ważności od: 12-04-2019
Data ważności do: 12-05-2019
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Praca Dla Elektromontera W Branży Automotive
Branża: Energetyka
Zakres obowiązków:

Do Twoich zadań będzie należeć:

·         uzgadnianie z klientem kwestii dotyczących zakresu prac

·         montaż tras kablowych i podłączanie szaf sterowniczych u klienta

·         obsługa sprzętu i urządzeń wykorzystywanych w procesie montażu zgodnie z posiadanymi uprawnieniami (wózek widłowy, zwyżka, podnośniki itp.)

podłączanie urządzeń kontrolno-pomiarowych

Oferujemy:

Naszym pracownikom zapewniamy:

·         zatrudnienie na umowę o pracę

·         darmowe zakwaterowanie

·         zorganizowaną logistykę na miejsce pracy

·         odzież roboczą oraz narzędzia

·         możliwość rozwoju zawodowego

·         możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach inwestycyjnych

·         możliwość zwiedzenia różnorodnych krajów

Kraj: Polska
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: NIE
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności:
Dodatkowe umiejętnosci:

Uprawnienia SEP do 1 kV - mile widziane

Wymagane doświadczenie: 2 (lata)
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Synerte sp. z o.o.
Opis firmy: Firma Synerte Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie poszukuje pracowników na stanowisko Elektromontera. Jesteśmy firmą działającą w branży elektrycznej oraz automatyki przemysłowej, która współpracuje z kontrahentami z całej Europy, a nawet z krajami z całego świata. Jesteśmy firmą, która przede wszystkim stawia na rozwój swoich pracowników ! Z nami nie musisz się bać nowych wyzwań!
Kod pocztowy: 35-016
Adres: ul. Hoffmanowej 19
Telefon: 533600163
Adres email: biuro@synerte.eu
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem tel: 533 600 163 lub prześlij swoje Cv na adres email: biuro@synerte.eu