Stażysta W Sekcji Zakupów - OFERTA-11/04/2019/4944

Data ważności od: 11-04-2019
Data ważności do: 31-05-2019
Dane oferty
Typ oferty: staż
Stanowisko: Stażysta W Sekcji Zakupów
Branża: Produkcja
Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Analizę potrzeb zakupowych
  • Składanie zamówień do dostawców
  • Tworzenie harmonogramów oraz monitorowanie terminowości dostaw
  • Kontakt z dostawcami
  • Obsługę systemu SAP

Oferujemy:

W zamian zapewniamy:

  • Pracę w Firmie inspirującej do ciągłego rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecania
  • Gromadzenie doświadczeń w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w zgranym, energicznym zespole w przyjaznej atmosferze

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Kańczuga
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: Jeśli:
•Posiadasz wyższe wykształcenie lub jesteś studentem (mile widziana Ekonomia lub pokrewne)
•Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
•Znasz pakiet MS Office
•Jesteś osobą komunikatywną i otwartą na nowe wyzwania zawodowe

Dołącz do nas
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Axtone S.A.
Opis firmy: AXTONE - dostawca innowacyjnych rozwiązań dla taboru kolejowego, światowy lider w zakresie systemów typu Crash, ekspert w dziedzinie technologii pochłaniania energii zderzeń wszystkich typów pojazdów szynowych.
Kod pocztowy: 37-220
Adres: ul. Zielona 2
Telefon: 882040192
Adres email: natalia.pawelek@itt.com
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Strona Internetowa
Link do strony rekrutacji: http://axtone.eu/oferty-pracy/?lang=pl