Praktykant W Dziale Jakości I Bezpieczeństwa - OFERTA-20/03/2019/4898

Data ważności od: 20-03-2019
Data ważności do: 30-04-2019
Dane oferty
Typ oferty: praktyka
Stanowisko: Praktykant W Dziale Jakości I Bezpieczeństwa
Branża: Lotnicza
Zakres obowiązków:

      Udział w opracowywaniu instrukcji i procedur,

      Aktualizacja i nadzorowanie dokumentacji,

      Organizacja szkoleń oraz nadzorowanie zapisów ze szkoleń,

·         Udział w procesach dotyczących obszaru ochrony środowiska i BHP,

·         Przeprowadzanie audytów jakościowych,

·         Przygotowywanie raportów i prezentacji,

·         Współpraca z innymi działami firmy, w ramach realizowanych projektów.

Oferujemy:

·         Trzymiesięczną płatną praktykę, podczas której będziesz realizował/a samodzielnie powierzone zadania oraz zastosujesz wiedzę teoretyczną w praktyce

·         Możliwość samodzielnego realizowania powierzonych zadań oraz zastosowania wiedzy teoretycznej w praktyce

·         Rozwój i doskonalenie umiejętności zawodowych

·         Pracę w multikulturowym środowisku i przyjaznej atmosferze

·         Możliwość uczestniczenia w zajęciach języka angielskiego

·         Ubezpieczenie NNW

Kraj: Polska
Miejscowość: Jasionka (pow. rzeszowski)
Wymagania odnośnie kandydata
Dodatkowe umiejętnosci:

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli: • Jesteś uczniem, studentem lub absolwentem (preferowane kierunki: Zarządzanie Jakością, Systemy Zapewnienia Jakości lub pokrewne), • Chcesz zdobyć cenne doświadczenie, • Dobrze posługujesz się pakietem MS Office m.in. Excel, Power Point, • Lubisz pracować w zespole, • Jesteś zmotywowany do działania i uczenia się nowych rzeczy, • Chętnie podejmujesz się nowych zadań i terminowo się z nich wywiązujesz, • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym.

Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Heli-One Poland Sp. z o.o.
Opis firmy: Firma Heli-One Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionce k. Rzeszowa należy do międzynarodowej korporacji z branży lotniczej - CHC Helicopter. Heli-One prowadzi obsługę hangarową helikopterów floty CHC oraz klientów zewnętrznych. Dokonujemy przeglądów, modyfikacji i remontów helikopterów dla klientów z całego świata. Nasza lokalizacja w Polsce wyposażona jest w najwyższej klasy narzędzia, sprzęt techniczny i zespół wykwalifikowanych ekspertów.
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Jasionka
Kod pocztowy: 36-002
Adres: Jasionka 947
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza i załączenie CV: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f5096ac6c582411b823a227d6c237ba3 Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Link do strony rekrutacji: https://pracodawcy.pracuj.pl/heli-one-poland-sp-z-o-o,22255