Praktykant W Dziale Hr - OFERTA-20/03/2019/4897

Data ważności od: 20-03-2019
Data ważności do: 30-04-2019
Dane oferty
Typ oferty: praktyka
Stanowisko: Praktykant W Dziale Hr
Branża: Lotnicza
Zakres obowiązków:

·         Uczestnictwo w realizacji procesów rekrutacyjnych

·         Wsparcie procesu planowania i organizacji szkoleń

·         Wsparcie w przygotowywaniu i wdrażaniu projektów HR

·         Aktywny udział w przygotowywaniu analiz i raportów z zakresu HR

·         Utrzymywanie sprawnego obiegu dokumentacji

·         Bieżące wsparcie organizacyjne dla zespołu

Oferujemy:

·         Trzymiesięczną płatną praktykę, podczas której będziesz realizował/a samodzielnie powierzone zadania oraz zastosujesz wiedzę teoretyczną w praktyce

·         Rozwój i doskonalenie umiejętności zawodowych

·         Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie z branży lotniczej

·         Pracę w multikulturowym środowisku i przyjaznej atmosferze

·         Pracę w zespole najlepszych specjalistów w branży

·         Najwyższe standardy pracy

·         Możliwość uczestniczenia w zajęciach języka angielskiego

·         Ubezpieczenie NNW

Kraj: Polska
Miejscowość: Jasionka (pow. rzeszowski)
Wymagania odnośnie kandydata
Dodatkowe umiejętnosci:

Jesteś idealnym kandydatem jeśli: • Jesteś studentem lub absolwentem (preferowany kierunek: Zarządzanie zasobami ludzkimi, Administracja, Psychologia lub pokrewne) • Chcesz zdobyć cenne doświadczenie • Dobrze posługujesz się pakietem MS Office m.in. Excel, Power Point • Jesteś osobą komunikatywną • Jesteś nastawiony/-a na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów • Jesteś proaktywny/-a w podejmowaniu działań • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie dobrym Dodatkowym atutem będzie: • Znajomość narzędzi HR • Odbyte praktyki w dziale administracji lub dziale HR

Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Heli-One Poland Sp. z o.o.
Opis firmy: Firma Heli-One Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionce k. Rzeszowa należy do międzynarodowej korporacji z branży lotniczej - CHC Helicopter. Heli-One prowadzi obsługę hangarową helikopterów floty CHC oraz klientów zewnętrznych. Dokonujemy przeglądów, modyfikacji i remontów helikopterów dla klientów z całego świata. Nasza lokalizacja w Polsce wyposażona jest w najwyższej klasy narzędzia, sprzęt techniczny i zespół wykwalifikowanych ekspertów.
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Jasionka
Kod pocztowy: 36-002
Adres: Jasionka 947
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza i załączenie CV: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=990fc0b411204396810d346c32741892 Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Link do strony rekrutacji: https://pracodawcy.pracuj.pl/heli-one-poland-sp-z-o-o,22255