Bufetowy/bufetowa - OFERTA-27/02/2019/4849

Data ważności od: 27-02-2019
Data ważności do: 31-05-2019
Dane oferty
Typ oferty: umowa zlecenie
Stanowisko: Bufetowy/bufetowa
Branża: Usługi
Zakres obowiązków:

- przyjmowanie zamówień od klientów

- rejestrowanie sprzedaży na kasie fiskalnej

- pomoc w wydawaniu posiłków

- utrzymywanie czystości na sali jadalnej oraz bufecie

Oferujemy:

- zakwaterowanie

- bezpłatny dojazd do i z miejsca pracy/samochód służbowy

- szkolenia wstępne

- pracę w miłej atmosferze

Kraj: Polska
Województwo: Małopolskie
Miejscowość: Brzesko
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • Kategoria B: TAK
Inne wymagane umiejętności: - książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Nazwa firmy/Pracodawcy: Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego TAURUS Sp. z o.o.
Opis firmy: Firma Taurus zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów wędliniarskich i garmażeryjnych. Specjalizuje się w produkcji wyrobów tradycyjnych z zastosowaniem starych technologii opartych na recepturach zaczerpniętych z tradycji okolic Pilzna. Oferujemy Klientom szeroką gamę najwyższej jakości wyrobów produkowanych w zakładach wyposażonych w nowoczesne urządzenia i spełniających wymagane standardy techniczno- sanitarne. Ponadto przedsiębiorstwo prowadzi działalność handlową w postaci sieci sklepów firmowych, a także usługową - bary i domy weselne, które wyróżniają się interesującym wystrojem wnętrz, różnorodnością ofert, profesjonalizmem obsługi i miłą atmosferą.
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Pilzno
Kod pocztowy: 39-220
Adres: ul. Legionów 58 39-220 Pilzno
Adres email: marketing_ppm@wp.pl
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: marketing_ppm@wp.pl, w temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska.