Pracownik Działu Marketingu - OFERTA-27/02/2019/4848

Data ważności od: 27-02-2019
Data ważności do: 01-04-2019
Dane oferty
Typ oferty: umowa zlecenie
Stanowisko: Pracownik Działu Marketingu
Branża: Marketing
Zakres obowiązków:
- prowadzenie prezentacji produktowych w wyznaczonych lokalizacjach
- prowadzenie degustacji oraz innych akcji promocyjno -  marketingowych
- uczestnictwo w targach i wydarzeniach promocyjnych związanych z  branżą spożywczą
- prowadzenie aktywnej sprzedaży wybranych produktów
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oferujemy:
-szkolenia wstępne, wdrażające do pełnienia obowiązków na stanowisku
- transport do wyznaczonej lokalizacji/samochód służbowy
- możliwość zdobycia cennych doświadczeń w pracy bezpośrednio z klientem
- pracę w przyjaznym zespole.
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Pilzno
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • Kategoria B: TAK
Inne wymagane umiejętności: - książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
Nazwa firmy/Pracodawcy: Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego TAURUS Sp. z o.o.
Opis firmy: Firma Taurus zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów wędliniarskich i garmażeryjnych. Specjalizuje się w produkcji wyrobów tradycyjnych z zastosowaniem starych technologii opartych na recepturach zaczerpniętych z tradycji okolic Pilzna. Oferujemy Klientom szeroką gamę najwyższej jakości wyrobów produkowanych w zakładach wyposażonych w nowoczesne urządzenia i spełniających wymagane standardy techniczno- sanitarne. Ponadto przedsiębiorstwo prowadzi działalność handlową w postaci sieci sklepów firmowych, a także usługową - bary i domy weselne, które wyróżniają się interesującym wystrojem wnętrz, różnorodnością ofert, profesjonalizmem obsługi i miłą atmosferą.
Kod pocztowy: 39-220
Adres: ul. Legionów 58 39-220 Pilzno
Adres email: marketing_ppm@wp.pl
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: marketing_ppm@wp.pl