Specjalista Ds. Obsługi Klienta - Serwisant W Dziale Kas Fiskalnych - OFERTA-12/02/2019/4830

Informacje podstawowe
OPTeam S.A.
Data ważności od: 12-02-2019
Data ważności do: 31-03-2019
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Specjalista Ds. Obsługi Klienta - Serwisant W Dziale Kas Fiskalnych
Branża: IT
Zakres obowiązków:

Aktualnie rekrutujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta - Serwisant w Dziale Kas Fiskalnych

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• obsługę recepcji serwisu oraz sprzedaż produktów w salonie sprzedaży (Rzeszów lub Dębica),

• instalację i serwis urządzeń fiskalnych,

• szkolenie Klientów w zakresie obsługi urządzeń,

• obsługę przyjęć, wydań magazynowych.

Oferujemy:

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wyników pracy,

• sprzęt niezbędny do wykonywania pracy: samochód, laptop, telefon,

• ciekawą i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze,

• pakiet benefitów: socjalny, medyczny, sportowo-rekreacyjny.

Kraj: Polska
Miejscowość: Rzeszów lub Dębica
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
  • Kategoria B: TAK
Inne wymagane umiejętności: Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia technicznego, informatycznego (elektronika/elektrotechnika) lub ekonomicznego - preferowane wyższe
• znajomości budowy komputera oraz oprogramowania MS Office,
• prawa jazdy kat. B,
• znajomości zasad sprawnej współpracy z Klientami i zespołem.
Dodatkowe umiejętnosci:

Mile widziane: • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej, • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w serwisie IT, • znajomość systemów Comarch, Insert, Insoft.

Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: OPTeam S.A.
Opis firmy: OPTeam S.A. jest dostawcą profesjonalnych rozwiązań IT dla przedsiębiorstw i instytucji publicznych.
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Tajęcina
Kod pocztowy: 36-002
Adres: Tajęcina 113
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Aplikacje zawierające: CV należy wysyłać na adres email: rekrutacja@opteam.pl Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OPTeam S.A. z siedzibą Tajęcina 113, 36-002 Jasionka, danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."
Link do strony rekrutacji: https://kariera.opteam.pl/oferty-pracy/specjalista-ds-obslugi-klienta---serwisant-w-dziale-kas-fiskalnych-48.html