Foreign Relations Assistant (Pracownik Ds. Relacji Międzynarodowych) - OFERTA-08/02/2019/4825

Data ważności od: 18-02-2019
Data ważności do: 31-12-2019
Dane oferty
Typ oferty: praktyka
Stanowisko: Foreign Relations Assistant (Pracownik Ds. Relacji Międzynarodowych)
Branża: Inne
Zakres obowiązków:

Planowanie, koordynowanie i realizowanie strategii komunikacyjnej

Analiza rynku oraz potencjalnych partnerów

Tworzenie materiałów komunikacyjnych

Budowanie trwałych relacji z zagranicznymi grupami Interesariuszy

Wyszukiwanie nisz rynkowych

Ewaluacja przeprowadzonych działań

Współpraca z zespołem i grupami Interesariuszy

Oferujemy:

Możliwość odbycia praktyk w trybie zdalnym – elastycznie i wygodnie

Stałą opiekę mentorską

Uzyskanie wiedzy i umiejętności z obszarów: budowania pozytywnego wizerunku,

tworzenia długotrwałych relacji, zarządzania, planowania, tworzenia projektów,

strategii komunikacyjnych, przeprowadzania ewaluacji działań, współpracy

z zagranicznymi klientami, zespołem oraz z poszczególnymi podmiotami

uczestniczącymi w procesie tworzenia portalu pracy

OTRZYMASZ:

Ogromną dawkę wiedzy i doświadczenia oraz pożyteczne kontakty

Po zakończeniu praktyk wystawiamy zaświadczenie i/lub referencje.

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Polska
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Ogido sp. z o.o.
Opis firmy: OGIDO to portal dla oferujących stanowiska pracy i dla szukających pracy. Gromadzimy oferty pracy, polecamy rzetelnych pracodawców i dajemy Ci możliwość wyszukania zatrudnienia według wielu kategorii. Możesz także przeczytać przydatne artykuły, aby wiedzieć jak znaleźć satysfakcjnującą pracę. A szykując się do aplikowania na dane stanowisko - skorzystaj z naszego kreatora CV i listu motywacyjnego. OGIDO portal pracy to świetna platforma dla Agencji Zatrudnienia.
Kraj: Polska
Województwo: Opolskie
Miejscowość: Prószków
Kod pocztowy: 46-060
Adres: Opolska 30
Telefon: 77 54 77 030
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Zainteresowany/a ? Wyślij nam swoje CV na adres pr@ogido.pl Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!