Koordynator Projektów Elektrycznych - OFERTA-09/01/2019/4778

Data ważności od: 09-01-2019
Data ważności do: 31-01-2019
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Koordynator Projektów Elektrycznych
Branża: Inżynieria/Technika
Zakres obowiązków:

·         koordynacja i nadzór nad realizacją międzynarodowych kontraktów związanych z montażem instalacji elektrycznej na urządzeniach i instalacjach przemysłowych oraz elementami automatyki

·         współpraca z klientami i podwykonawcami w zakresie realizowanych projektów

·         sporządzanie ofert na projekty elektryczne

·         doskonalenie metod pracy, ciągła aktualizacja wiedzy merytorycznej z zakresu zarządzania projektami oraz analiza rynku w zakresie elektryki i automatyki

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie na bardzo dobrych warunkach w prężnie rozwijającej się firmie

·         pracę przy realizacji pasjonujących projektów w międzynarodowym środowisku

·         samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego i osobistego, dzięki współpracy z doświadczonymi ekspertami z kraju i zagranicy

·         przyjazną atmosferę pracy w młodym, kreatywnym zespole

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
  • Kategoria B: TAK
Inne wymagane umiejętności: • predyspozycji do zarządzania i motywowania innych
• samodzielności w działaniu i inicjatywy
• doświadczenia i wiedzy technicznej związanej z montażem elektryki przemysłowej (szafy sterownicze, sterowniki PLC, technika napędowa)
• umiejętności czytania dokumentacji elektrycznej
• świadectwa kwalifikacyjnego - uprawnienia SEP (Grupa 1) na stanowisko E i D
• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Synerte sp. z o.o.
Opis firmy: Synerte Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie to firma świadcząca usługi w zakresie instalacji przemysłowej i automatyki.
Kod pocztowy: 35-016
Adres: ul. Hoffmanowej 19
Adres email: biuro@synerte.eu
Informacje o sposobie aplikacji
Inforamcja dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników