Fizjoterapeutka/fizjoterapeuta - OFERTA-09/01/2019/4777

Data ważności od: 09-01-2019
Data ważności do: 31-01-2019
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Fizjoterapeutka/fizjoterapeuta
Branża: Stowarzyszenie/Fundacja
Zakres obowiązków:

1.      Opracowanie diagnozy małego dziecka

2.      Opracowanie programu terapii

3.      Prowadzenie i odnotowywanie przebiegu  terapii

4.      Monitorowanie przebiegu terapii fizjoterapeutycznej i zapis postępów

5.      Opracowywanie weryfikacji efektów terapii

Oferujemy:

1.      Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło
w Jarosławiu – Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka

2.      Umowa o pracę w wymiarze 1/1  etatu

3.      Umowa o prace na czas określony w celu zastępstwa z możliwością przedłużenia oraz zmiany rodzaju umowy

4.      Praca z dziećmi w systemie Oświatowym z przygotowaniem pedagogicznym

5.      Niezbędne narzędzia pracy

6.      Pakiet świadczeń socjalnych

7.      Praca w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej

8.      Możliwość rozwoju zawodowego

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Jarosław
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane wykształcenie:
  • Rocznik: 2014/2015,
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: - Wykształcenie wyższe na kierunku fizjoterapia z przygotowaniem pedagogicznym
- Ukończone inne kursy i szkolenia w tym z zakresu metod neurofizjologicznych

- Doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi

- Udokumentowane doświadczenie w zakresie metod usprawniania dzieci z zaburzeniami rozwojowymi oraz wczesnej diagnostyki i terapii neurorozwojowej
Nazwa firmy/Pracodawcy: Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu
Osoba kontaktowa: Jolanta Magdziak
Opis firmy: Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu jest organizacją pozarządową, niedochodową i samopomocową. Posiada status organizacji pożytku publicznego.
Kod pocztowy: 37-500
Adres: ul. Wilsona 6a
Telefon: 166215378
Adres email: j.magdziak@psoni-jaroslaw.org.pl