Customer Service Representative With English - OFERTA-08/01/2019/4772

Data ważności od: 08-01-2019
Data ważności do: 08-02-2019
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Customer Service Representative With English
Branża: Marketing
Zakres obowiązków:

Key Activities:

  • Active cooperation with Clients worldwide (mainly emails)

  • Customer service (B2C, B2B)

  • Copywriting

  • Contribution in the development of a marketing strategy as well as its implementation

  • Taking part in the management of SM profiles

  • Cooperation with other departments closely related to orders processing

  • Acting in accordance with sales policies and company procedures

Oferujemy:

We offer:

  • Introductory training

  • Stable full-time job based on employment contract

  • Regular working hours

  • Base salary + bonuses

  • Ability to develop and realize interesting projects

  • Participation in international trade fairs (several times a year)

  • Real promotion opportunities

  • Friendly working atmosphere

Kraj: Polska
Miejscowość: Dębica
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: Secondary education,
Good command of English allowing fluent communication (mainly written),
Good writing style (in English),
Organizational skills, reliability, responsibility and honesty,
Excellent interpersonal skills,
Demonstrating high level of commitment in realized projects,
Open, quick learner.
Dodatkowe umiejętnosci:

Knowledge of German, Knowledge of Social Media (Facebook, Instagram, YouTube), Previous working experience in the area of B2B and/or B2C customer service, Copywriting experience.

Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: DeMi Poland Sp. z o.o. Sp. k.
Opis firmy: Dynamicznie rozwijająca się firma DeMi Poland jest producentem marki WOOKAH. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości drewna, metalu, skóry i szkła. Zajmujemy się wszystkimi procesami od etapu koncepcji i projektowania do końcowej fazy sprzedaży gotowego produktu naszym klientom i dystrybutorom zlokalizowanym na całym świecie. Sprzedajemy głównie na rynek zagraniczny. Pomimo, że nasze produkty sprzedajemy na całym świecie, to WOOKAH w całości produkowana jest w Polsce. Wspieramy polskich dostawców i lokalne przedsiębiorstwa, które mogą dostarczyć nam materiały o bardzo wysokiej jakości. Rozwój firmy nie byłby możliwy bez zaangażowania naszego pełnego pasji zespołu - więc jeśli czujesz, że jesteś otwarty, godny zaufania i gotowy na nowe wyzwanie - zgłoś się do nas!
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Mielec
Kod pocztowy: 39-300
Adres: ul. Szafera 16/27
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Kandydatów prosimy o wysyłkę CV na adres mailowy praca@demi.com.pl Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez DeMi Poland Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Mielcu." Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy Administrator danych: Demi Poland – Nowak, Skrodzki Spółka jawna z siedzibą w Mielcu (39-300), ul. Władysława Szafera 16 /27, KRS: 550102. Cele przetwarzania: ocena kwalifikacji kandydata do pracy na określonym stanowisku, ocena zdolności i umiejętności kandydata potrzebnych do pracy na określonym stanowisku, wybór odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób do zatrudnienia. Podstawy prawne przetwarzania: obowiązek prawny, umowa o pracę, Twoja zgoda, nasz uzasadniony interes, realizacja czynności koniecznych do wykonania przed zawarciem umowy. Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane w imieniu Organizacji Prawa związane z przetwarzaniem danych: 1) prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, 2) prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, 3) inne prawa określone w informacji szczegółowej. Szczegółowe informacje: https://drive.google.com/open?id=1ohxziSbbCeczxc3uNfKO0uy1te9-cNL9