Specjalista Ds. Opakowań - OFERTA-07/01/2019/4771

Data ważności od: 01-01-2019
Data ważności do: 31-01-2019
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Specjalista Ds. Opakowań
Branża: Produkcja
Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:
- koordynowanie procesu projektowania opakowań,
- współpraca z agencjami graficznymi oraz drukarniami w procesie tworzenia opakowań,
- stały nadzór nad ilością opakowań w celu realizacji planu produkcyjnego,
- tworzenie niezbędnej dokumentacji dotyczącej opakowań,
- śledzenie rynku opakowaniowego,
- współpraca głównie z działem jakości

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (technologia żywości, towaroznawstwo, materiałoznawstwo, zarządzanie produkcją)
- bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, odpowiedzialność,
- znajomość pakietu Office (programów do projektowania - mile widziane)
- znajomość systemów jakości: HACCP, IFS, BRC, rozporządzeń dotyczących znakowania produktów spożywczych
- znajomość języka angielskiego

CV można składać mailowo lub osobiście w siedzibie firmy: Cmolas 475, 36-105 Cmolas.

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie

- umowę o pracę

- możliwość rozwoju

- praca w miłej atmosferze

Kraj: Polska
Miejscowość: CMOLAS
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane wykształcenie:
  • Rocznik: 2014/2015,
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności:
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Lestello Sp. z o.o.
Osoba kontaktowa: Klaudia Ziętek
Opis firmy: Firma Lestello Sp. z o.o. producent marki Lestello istnieje na rynku polskim od 1992 r. Głównym profilem działalności firmy jest konfekcjonowanie i produkcja artykułów zbożowych. Jesteśmy obecnie jedną z wiodących firm zajmujących się produkcją i sprzedażą m.in. kasz i ryżu na rynku polskim. Nasze produkty są dostępne w niemal każdym regionie kraju, jak również za granicą.
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Cmolas
Kod pocztowy: 36-105
Adres: Cmolas475
Telefon: 531832700
Adres email: kadry@makro-kk.com.pl
Informacje o sposobie aplikacji
Inforamcja dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników