Specjalista Ds. Sprzedaży - OFERTA-04/01/2019/4770

Data ważności od: 01-01-2019
Data ważności do: 31-01-2019
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Specjalista Ds. Sprzedaży
Branża: IT
Zakres obowiązków:

# Telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem biznesowym.
# Realizacja celów.
# Budowa długotrwałych relacji z klientami oraz pozytywnego wizerunku

Oferujemy:

# Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace.
# Elastyczne godziny pracy między 8:00 a 17:00.
# Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia).
# Komfortowe warunki pracy w centrum Rzeszowa.
# Niepowtarzalną atmosferę w zgranym zespole.
# Nie masz doświadczenia? To nie problem, u nas otrzymasz pakiet szkoleń oraz wsparcie Koordynatorów.

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: NIE
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
  • Kategoria A: NIE
  • Kategoria B: NIE
Inne wymagane umiejętności: # Komunikatywności.
# Zaangażowania w pracę.
# Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku.
# Znajomości obsługi komputera
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: NCC Polska
Opis firmy: Jesteśmy częścią nazwa.pl, zajmujemy się sprzedażą domen, hostingu oraz wielu innych usług opartych na nowoczesnych technologiach, bez których trudno sobie wyobrazić prowadzenie jakiegokolwiek biznesu.
Kod pocztowy: 35-001
Adres: al. Piłsudskiego 32
Telefon: 888612926
Adres email: ewelina.oleszycka@nccpolska.pl
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Jeśli chcesz się rozwijać i dołączyć do grona doświadczonych Specjalistów, weź udział w procesie rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży aplikując na:
Link do strony rekrutacji: https://ncc.elevato.net/pl/specjalista-ds-sprzedazy,ja,57