Praca Nauczyciel Wczesnoszkolny Warszawa + Pakiet Relokacyjny Pilnie - OFERTA-21/12/2018/4768

Informacje podstawowe
Nr ref.wew: OFERTA-21/12/2018/4768
Data ważności od: 21-12-2018
Data ważności do: 31-01-2019
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Praca Nauczyciel Wczesnoszkolny Warszawa + Pakiet Relokacyjny Pilnie
Branża: Edukacja
Zakres obowiązków:

Klient ProworkPL, prywatna szkoła podstawowa Warszawa Saska Kępa  PILNIE zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej! Autorski program dwujęzyczny dla klas 1 -3. Zapewniony pakiet rekolacyjny - bezpłatne zamieszkanie w Warszawie! Skontaktuj się z ProworkPL, zarejestruj się i aplikuj na najlepsze oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie! Codziennie nowe oferty pracy dla nuczycieli Warszawa! Sprawdź aktualne oferty pracy dla nauczycieli  przedszkolnych i językowych w prywatnych przedszkolach i szkołach w Warszawie.  Teaching jobs in Warsaw! Apply at ProworkPL and work in Poland.

Opis stanowiska

Klient ProworkPL,  prywatna szkoła podstawowa z autorskim programem dwujęzycznym dla zatrudni  nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej dla klas 1-3. Wymaganie wykształcenie kierunkowe uprawniające do pracy jako nauczyciel wychowawca w edukacji wczesnoszkolne i min 1 - 2 lata doświadczenia. Ze względu na profil językowy szkoły wymagana znajomość angielskiego min. komunikatywna niezbędna do dobrej komunikacji w międzynarodowym zespole nauczycieli. Pracuj z dziećmi, jako wychowawca/ nauczyciel ucz się i zdobywaj doświadczenie! Do obowiązków nauczyciela będzie należeć prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziećmi, przygotowywanie raportów, aktywny udział w rozwoje autorskiego dwujęzycznego programu edukacyjnego dla klas 1-3. Dodatkowo dla kandydatów spoza Warszawy, pracodawca oferuje w pakiecie relokacyjnym bezpłatne zamieszkanie dla nauczyciela w Warszawie
Mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat pedagogiki przedszkolnej/ wczesnoszkolnej.

Oferujemy:

·       Umowa o pracę 

·       Wynagrodzenie: 5000 - 5600 zł  miesięcznie w zależności od kwalifikacji i doświadczenia

·       praca stała -  pełny etat 

·       forma zatrudnienia: umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą

·       Pakiet rekolacyjny -  oferta dla nauczycieli spoza Warszawy! Bezpłatne zamieszkanie w Warszawie opłacane przez pracodawcę.

Kraj: Polska
Województwo: Mazowieckie
Miejscowość: Warszawa
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: ProworkPL
Opis firmy: Prowork.PL Agencja Zatrudnienia PROWORK.PL Profesjonalny dobór personelu do opieki. Doradztwo personalne, usługi rekrutacyjne w kraju i za granicą. Branża medyczna | Edukacja | Opieka nad dziećmi ul. Warecka 8/46 00 - 040 Warszawa Tel.: + 48 22 8283134 e-mail: opieka@prowork.pl www: www.prowork.pl Jesteśmy na FB! FACEBOOK.com/Prowork.PL.PRACA Szukasz pracy w Anglii? Profesjonalne domy opieki w Anglii oferują pracę jako opiekun/care assistant /opiekun osoby niepełnosprawnej/ support worker , asystent medyczny , pielęgniarka. Pomagamy w znalezieniu pracy dla opiekunów medycznych i pielęgniarek w Wielkiej Brytanii. Kontrakty bezpośrednio z pracodawcami, pomoc w znalezieniu i opłaceniu mieszkania. Nie pobieramy żadnych opłat ofert za usługi pośrednictwa pracy. Wpis do rejestru agencji zatrudnienia certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Aktualne oferty opieka Anglia i informacje o rozmowach kwalifikacyjnych na www.prowork.pl
Kraj: Polska
Województwo: Mazowieckie
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 00-040
Adres: ul. Warecka 8/46
Telefon: 501182708
Adres email: hr@prowork.pl
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Procedura rekrutacyjna Poszukujesz pracy jako nauczyciel w Warszawie? Zarejestruj się na stronie www.prowork.pl i aplikuj na wybrane oferty w branży edukacja, praca dla nauczycieli w Warszawie Po otrzymaniu rejestracji skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i przedstawimy Ci potencjalne oferty pracy jako nauczyciel w przedszkolu czy szkole w Warszawie. ProworkPL - rekrutacja nauczycieli dla prywatnych szkół i przedszkoli w Warszawie i w całej Polsce. ProworkPl - Native English Teachers and Bilingial staff in Warsaw, Poland! Dane o firmie Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu. Recruitment services Warsaw, Poland We recruit English Teachers, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.PL Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.
Link do strony rekrutacji: www.prowork.pl
Lista ofert

Najnowsze oferty