Pracownik Administracyjno Biurowy - OFERTA-18/12/2018/4763

Data ważności od: 18-12-2018
Data ważności do: 31-01-2019
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Pracownik Administracyjno Biurowy
Branża: IT
Zakres obowiązków:

Co będziesz robić?

Jako pracownik administracyjno-biurowy będziesz zajmować się:

·       bieżącą obsługą recepcji,

·       prowadzeniem dokumentacji i nadzorem nad obiegiem informacji,

·       nadzorem nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą,

·       archiwizacją dokumentów,

·       wsparciem organizacyjnym i administracyjnym dla pozostałych pracowników.

Oferujemy:

Co Ci oferujemy?

   szkolenie wstępne,

·     atrakcyjne wynagrodzenie,

·     komfortowe warunki pracy,

·     pracę w młodym i zaangażowanym zespole,

·     zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę,

·     możliwość rozwoju zawodowego.

Kraj: Polska
Województwo: Śląskie
Miejscowość: Katowice
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
Inne wymagane umiejętności: Kogo szukamy?
Szukamy osoby, która:
• chce stać się częścią dynamicznie rozwijającej się firmy IT,
• bardzo dobrze zna pakiet MS Office,
• jest samodzielna i potrafi dobrze zorganizować sobie pracę,
• jest obowiązkowa i cechuje ją wysoka kultura osobista,
• będzie zaangażowana w powierzone zadania,
• posiada umiejętność pracy w grupie,
• która jest kreatywna i uśmiechnięta
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Mailbox.pro
Opis firmy: Ideą powstania mailbox.pro jest dostarczenie wysokiej jakości usługi jaką jest poczta elektroniczna. Usługi przyjaznej dla użytkownika, bezpiecznej i kompatybilnej z większością programów pocztowych. Mailbox.pro to zespół doświadczonych profesjonalistów w zakresie szeroko rozumianego IT w tym, programiści, graficy, specjaliści od serwerów i bezpieczeństwa sieci a także konsultanci i dział wsparcia. Wszyscy pracują nad tym, aby dostarczyć wyjątkowy produkt w oparciu o wyjątkową ideę profesjonalnej komunikacji.
Kod pocztowy: 41-129
Adres: ul. Misjonarzy Oblatów 20A
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Prosimy wysłać CV na adres praca@mailbox.pro