Specjalista/-ka ds. sprzedaży internetowej na rynek niemiecki - OFERTA-10/12/2018/4755

Data ważności od: 10-12-2018
Data ważności do: 28-02-2019
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Specjalista/-ka ds. sprzedaży internetowej na rynek niemiecki
Branża: Handel
Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie ofert i obsługa portali aukcyjnych ( Ebay)
  • zapewniamy szkolenie oraz niezbędne narzędzia do pracy
  • dojazd z Rzeszowa

Osoba zaangażowana pozna wiele szczegółów związanych ze  sprzedażą internetową a także będzie miała zapewnioną możliwość rozwoju.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie oparte na solidnej podstawie oraz premii miesięcznej uzależnionej od wyników sprzedaży,
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Klęczany
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane wykształcenie:
  • Kierunek: Filologia Germańska,
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Spółka MAIBANG POLAND
Opis firmy: Spółka MAIBANG POLAND prowadzi przede wszystkim sprzedaż internetową akcesoriów eksploatacyjnych do drukarek.. W związku z rozwojem firmy poszukujemy nowego pracownika w charakterze sprzedawcy oraz administratora ofert internetowych.
Kod pocztowy:
Adres: Klęczany
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email: r.gajdek@maibang.pl lub kontakt telefoniczny : 519-044-337 lub 503062527 W podaniu prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.