Doradca Zawodowy - OFERTA-04/12/2018/4752

Data ważności od: 03-12-2018
Data ważności do: 11-12-2018
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Doradca Zawodowy
Branża: Administracja biurowa
Zakres obowiązków:
  • całokształt spraw związanych z doradztwem zawodowym indywidualnym i grupowym.
  • współpraca z pracodawcami w zakresie organizacji panelowych i branżowych spotkań pracodawców ze studentami i absolwentami, tzw. „Dzień z Pracodawcą”,
  • organizacja szkoleń i warsztatów prowadzonych przez specjalistyczne firmy i instytucje,
  • administracja serwisami społecznościowymi Biura Karier UR (Facebook, YouTube),
  • współpraca z Agencjami Doradztwa Personalnego i Pośrednictwa Pracy oraz z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP,
  • współpraca z organizacjami młodzieżowymi – m.in. z Samorządem Studentów UR,
  • działalność promocyjna i marketingowa Biura Karier,
  • monitoring losów zawodowych absolwentów.
  • uczestnictwo w innych działaniach Biura Karier.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w Uczelni państwowej o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • możliwość korzystania z dodatkowych benefitów (np. karta Multisport).

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane doświadczenie: 1 (lata)
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Uniwersytet Rzeszowski
Kod pocztowy:
Adres: ul. Rejtana 16c Rzeszów
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Wymagane dokumenty aplikacyjne można złożyć osobiście w siedzibie Biura Karier Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. prof. Stanisława Pigonia 8, 35-959 Rzeszów – pokój nr 9, przesłać na ww. adres: do dnia 10.12.2018 r. do godz. 12.00 lub na adres e-mail: kniemiec@ur.edu.pl Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922, poz. 926 z późń. zm.) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 902 z późń. zm.)”. Uniwersytet Rzeszowski zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej z wybranymi kandydatami. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.) i rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych- RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Uniwersytetu Rzeszowskiego, związanych z rekrutacją. Mam świadomość swojego prawa do dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Wiem, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mnie z procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest Uniwersytet Rzeszowski, Aleja Rejtana 16c, 35-959 Rzeszów, tel. + 48 17 872 10 00, tel/fax: + 48 17 872 12 65, e-mail: info@ur.edu.pl Inspektorem Ochrony Danych w Uniwersytecie Rzeszowskim jest Krystian Antochów, adres email: antochow@ur.edu.pl