Młodszy Koordynator Produkcji - OFERTA-05/11/2018/4725

Data ważności od: 05-11-2018
Data ważności do: 30-11-2018
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Młodszy Koordynator Produkcji
Branża: Produkcja
Zakres obowiązków:

Obowiązki:

Do podstawowych obowiązków Młodszego Koordynatora Produkcji należy:

  • współudział w organizacji i koordynacji procesu produkcji,
  • nadzór nad terminowością i jakością realizowanych zadań,
  • opracowywanie i nadzorowanie harmonogramów projektów, sporządzanie bieżącej dokumentacji – koordynacja procesu produkcji,
  • raportowanie przełożonym o postępach realizowanych procesów,
  • odpowiedzialność za terminowe wykonanie zadań,
  • udział w spotkaniach/naradach produkcyjnych,
  • ścisła współpraca pomiędzy mistrzami na produkcji a działem planistycznym firmy,

współpraca z wszystkimi działami firmy i instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • mile widziane roczne doświadczenie,
  • mile widziana znajomość procesów produkcyjnych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel. Mile widziana znajomość MS Project,
  • zdolności analitycznego myślenia, planowania, rozwiązywania problemów oraz rozwiązywania bieżących problemów,
  • chęć do podjęcia nauki oraz zdobywania doświadczenia w realizacji ciekawych projektów.
Oferujemy:

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość partycypowania w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe jak i językowe,
  • realna możliwość rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa.
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Wola Dalsza
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Transsystem S.A.
Opis firmy: Transsystem to firma specjalizująca się w rozwiązaniach systemów transportu technologicznego, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Koncentrujemy się na branży samochodowej, producentach opon i siedzeń, oraz na firmach przemysłowych korzystających z automatycznych systemów transportowych w procesach produkcyjnych i logistycznych.
Kod pocztowy: 37-100
Adres: rekrutacja@transsystem.pl