Referent W Biurze Rozwoju Sprzedaży Partnerskiej - OFERTA-09/08/2018/4591

Data ważności od: 09-08-2018
Data ważności do: 06-09-2018
Dane oferty
Typ oferty: umowa zlecenie
Stanowisko: Referent W Biurze Rozwoju Sprzedaży Partnerskiej
Branża: Energetyka
Zakres obowiązków:
  • ü  Rozliczanie faktur oraz  korekt prowizji w zakresie kontraktacji oraz przygotowywanie zestawień prowizyjnych dla byłych  Partnerów,

    ü   Akceptacja merytoryczna dokumentacji księgowej powstałej w procesie sprzedaży

    ü  Przygotowywanie pism i odpowiedzi w zakresie korespondencji związanej z naliczonym korektami prowizji,

    ü  Weryfikacja statusów umów i zgłoszeń w systemach IT,

    ü  Współpraca z jednostką biznesową realizującą Proces Zmiany Sprzedawcy oraz proces Wsparcia Sprzedaży Agencyjnej w zakresie zidentyfikowanych problemów związanych
    z procesowaniem historycznych umów,

    ü  Współpraca z Biurem Prawnym oraz przygotowywanie dokumentacji w zakresie spraw przekazanych na drogę postępowania sądowego

    ü  Uzupełnianie numerów faktur w zakresie rozliczeń prowizyjnych realizowanych z wykorzystaniem plików excel,

    ü  Weryfikacja PPE pod kątem poprawności wprowadzanych danych do systemu CRM wpływających na rozliczenia prowizyjne  z jednoczesnym korygowaniem powstałych rozbieżności,

    ü  Uczestnictwo w procesie tworzenia Instrukcji i Procedur,

    ü  Obsługa spraw związanych z procesem sprzedaży agencyjnej zgłaszanych przez podmioty współpracujące,

Oferujemy:

ü  Niezbędne narzędzia pracy

ü  Uczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy

ü  Ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę

W

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: Dobra znajomość pakietu MS Office
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: PGE Obrót S.A.
Opis firmy: PGE Obrót S.A. jest spółką należącą do Grupy Kapitałowej PGE – największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej. Spółka obsługuje ponad pięć milionów odbiorców energii elektrycznej – firm, instytucji i gospodarstw domowych. Poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i stałą poprawę jakości świadczonych usług PGE Obrót stale doskonali standardy obsługi klienta.
Kod pocztowy: 35-959
Adres: ul.8-go Marca 6
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Krzynka rekrutacja.obrotsa@gkpge.pl