Młodszy Specjalista/specjalista Back Office - OFERTA-08/08/2018/4590

Data ważności od: 08-08-2018
Data ważności do: 31-08-2018
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Młodszy Specjalista/specjalista Back Office
Branża: Produkcja
Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wsparcie Menedżerów Eksportu w codziennych obowiązkach oraz ścisłą współpracę z Działem Obsługi Klienta Eksportowego.

Zadania dla Ciebie

  • Tłumaczenia korespondencji i kontakt z biurem tłumaczeń,
  • Archiwizacja danych w systemach wewnętrznych,
  • Koordynacja wysyłek próbek i materiałów reklamowych,
  • Komunikacja z klientem – dostarczanie informacji zgodnie z wytycznymi Menedżera Eksportu (karty charakterystyki, karty techniczne),
  • Przygotowywanie szkiców ofert, cenników, umów, prezentacji,
  • Współpraca przy wdrożeniu nowych oraz adaptacji istniejących produktów do rynków eksportowych,
  • Wsparcie przy organizacji wyjazdów służbowych oraz spotkań z klientami.
Oferujemy:

W zamian oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Rozwój kompetencji poprzez dostęp do najnowszej wiedzy i szkoleń oraz współpracę z ekspertami w branży,
  • Pracę w organizacji, która daje pracownikom możliwość realizacji swoich pomysłów i angażuje ich w podejmowanie decyzji,
  • Środowisko w którym kierujemy się jasno określonym systemem wartości,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Dobre warunki pracy i bogaty pakiet socjalny,
  • Komfortowe przestrzenie biurowe oraz pyszną kawę z ekspresu.
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Brzeźnica (pow. dębicki)
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: NIE
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: Nasze wymagania
- Wykształcenie wyższe (min. licencjat),
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Znajomość dwóch języków obcych, z czego minimum jednego biegła: język angielski oraz język rosyjski bądź język niemiecki oraz język rosyjski,
- Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,
- Praktyczna znajomość MS Office – Word, Excel, Power Point (na poziomie średniozaawansowanym),
- Samodzielność,
- Efektywny multitasking oraz łatwość w dostosowaniu się do zmian zarówno wewnątrz organizacji jak w kontaktach z klientem,
- Umiejętność logicznego myślenia i nieszablonowego rozwiązywania problemów,
- Umiejętność pracy pod presją czasu,
- Otwartość na przyswajanie nowej wiedzy, nastawienie na własny rozwój i podnoszenie kwalifikacji.
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA
Opis firmy: Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Tak wysoką pozycję firma osiągnęła w niespełna 30 lat, jej początki sięgają bowiem 1984 roku. Dobra znajomość branży oraz skuteczne i efektywne zarządzanie Spółką, w krótkim czasie zaowocowały dynamicznym rozwojem i pozwoliły na osiągnięcie obecnej pozycji rynkowej. Aktualnie Śnieżka jest nie tylko jedyną w branży firmą notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych, ale także jedyną kontrolowaną przez polski kapitał. Nasz zespół w całej Grupie Kapitałowej tworzy ponad 1 000 osób. Stawiamy na innowacyjność i jesteśmy organizacją o jasno zdefiniowanym systemie wartości. W 2017 roku nasze produkty trafiły na 29 rynków eksportowych.
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Brzeźnica
Kod pocztowy: 39-207
Adres: ul. Dębicka 44
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Osoby zainteresowane przedstawionymi wyzwaniami oraz spełniające powyższe oczekiwania zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą formularza: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=61bb564bc49644599df9c092afb865e1
Link do strony rekrutacji: https://www.sniezka.pl/serwis-korporacyjny/dolacz-do-nas/aktualne-oferty-pracy