Stażysta - OFERTA-19/06/2018/4496

Data ważności od: 19-06-2018
Data ważności do: 05-09-2018
Dane oferty
Typ oferty: staż
Stanowisko: Stażysta
Branża: Bankowość i usługi finansowe
Zakres obowiązków:

staż

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony,

  • możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego w zakresie bankowości centralnej,

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach zawodowych,

  • konsultacje z ekspertami NBP,

  • świadczenia socjalne.

Kraj: Polska
Województwo: Mazowieckie
Miejscowość: Warszawa
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane wykształcenie:
  • Kierunek: Ekonomia,
Dodatkowe umiejętnosci:

Mile widziana będzie znajomość programów matematycznych i ekonometrycznych.

Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: NARODOWY BANK POLSKI
Opis firmy: Narodowy Bank Polski (NBP) jest bankiem centralnym Rzeczypospolitej Polskiej. Wypełnia zadania określone w Konstytucji RP, ustawie o Narodowym Banku Polskim i ustawie Prawo bankowe. Wymienione akty prawne gwarantują niezależność NBP od innych organów państwa. NBP pełni trzy podstawowe funkcje: banku emisyjnego, banku banków oraz centralnego banku państwa.
Miejscowość: WARSZAWA
Kod pocztowy: 00-919
Adres: UL.ŚWIĘTOKRZYSKA 11/21
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie do dnia 5 września 2018 r. za pośrednictwem formularza elektronicznego dostępnego na stronie www.nbp.pl (O NBP/Praca i kariera), następujących dokumentów w języku polskim:  CV i list motywacyjny,  dyplom ukończenia studiów wyższych wraz z suplementem (w przypadku oczekiwania na wydanie ww. dokumentów akceptowane będzie przedstawienie odpowiednich zaświadczeń z uczelni),  jednostronicowy opis kluczowych tez zawartych w pracy magisterskiej. Regulamin Programu „Staże Prezesa NBP” zamieszczony jest na stronie - www.nbp.pl.
Link do strony rekrutacji: www.nbp.pl