Księgowa / Księgowy - OFERTA-13/06/2018/4488

Data ważności od: 13-06-2018
Data ważności do: 12-07-2018
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Księgowa / Księgowy
Branża: Produkcja
Zakres obowiązków:

Mellon Poland Sp. z o.o. należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy Mellon. Firma dostarcza specjalistyczne rozwiązania technologiczne i usługi outsourcingowe.

Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Rzeszowie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Zanim prześlesz CV, prosimy o zwrócenie uwagi na konieczność dołączenia nowej klauzuli o ochronie danych osobowych, która podana jest na dole ogłoszenia.

Opis stanowiska:
- Księgowania dokumentów finansowych i kosztowych,
- Dekretacja dokumentów oraz wprowadzanie danych do systemu księgowego,
- Realizacja płatności;
- Nadzorowanie, audyt i analiza raportów finansowych,
- Przeprowadzanie procesu zamknięcia miesiąca.

Oferujemy:

Oferujemy:
- Pracę w firmie międzynarodowej,
- Możliwość rozwoju zawodowego pod opieką Specjalistów,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Umowę o pracę na czas określony (z możliwością przedłużenia),
- Kartę MultiSport.

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: Dobra znajomość obsługi programu Excel
Min. 1-2 lata doświadczenia w Dziale Księgowości / Finansowym
Wymagane doświadczenie: 2 (lata)
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Mellon Poland Sp z o.o.
Opis firmy: Mellon Poland Sp. z o.o. należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy Mellon. Firma dostarcza specjalistyczne rozwiązania technologiczne i usługi outsourcingowe.
Kraj: Polska
Województwo: Mazowieckie
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-342
Adres: al. Jerozolimskie 162
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres a.eberbach@mellongroup.com "Na podstawie art. 6 ust 1 lit. c Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych 2016/679/WE (dalej: RODO), oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest firma Mellon Poland Sp. z o.o., adres: Al. Jerozolimskie 162, 02-342 Warszawa, Polska moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę oraz na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Niniejszym potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną."