Tłumacz Języka Angielskiego Na Budowie - OFERTA-15/05/2018/4431

Data ważności od: 15-05-2018
Data ważności do: 10-06-2018
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Tłumacz Języka Angielskiego Na Budowie
Branża: Produkcja
Zakres obowiązków:

§  tłumaczenie na budowie, spraw bieżących pomiędzy pracownikami, kierownikiem budowy i innymi firmami na budowie,

§  tłumaczenie korespondencji od klienta, podwykonawców i dostawców,

§  tłumaczenie protokołów ze spotkań w związku z projektem,

§  tłumaczenie podczas spotkań z klientem.

Oferujemy:

§  umowę o pracą lub kontrakt managerski,

§  w pełni samodzielne stanowisko,

§  atrakcyjne wynagrodzenie,

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Wola Dalsza
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
Inne wymagane umiejętności: Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Transsystem Spółka Akcyjna sp. k.
Opis firmy: Transsystem to firma specjalizująca się w rozwiązaniach systemów transportu technologicznego, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Spółka świadczy kompleksowe usługi polegające na projektowaniu, produkcji, realizacji i serwisie rozwiązań dotyczących automatyzacji transportu wewnętrznego dla branży samochodowej, producentów opon i siedzeń, oraz dla firm przemysłowych korzystających z automatycznych systemów transportowych w procesach produkcyjnych i logistycznych.
Kod pocztowy: 37-100
Adres: 367
Informacje o sposobie aplikacji
Inforamcja dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników