Konsultant W Dziale Audytu - OFERTA-14/05/2018/4429

Data ważności od: 14-05-2018
Data ważności do: 31-05-2018
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Konsultant W Dziale Audytu
Branża: Doradztwo/Consulting
Zakres obowiązków:

Dlaczego warto

  • audytor to zawód dla osób z potencjałem a nie określonym kierunkiem studiów - według raportu Forbes audytor będzie w 2022 roku jednym z najbardziej pożądanych zawodów
  • masz szansę zdobyć doświadczenie w projektach dla firm z różnych sektorów gospodarki, zarówno ogromnych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych
  • zdobędziesz wiedzę o standardach rewizji finansowej oraz sprawozdawczości finansowej
  • dołączysz do firmy uznawanej przez młodych za najlepsze miejsce pracy
  • będziesz członkiem zespołu i rozbudujesz sieć profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim kapitałem w przyszłości
Oferujemy:

Co oferujemy?

  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery
  • bezpośredni kontakt z klientem podczas realizowanych projektów
  • partnerskie relacje i pracę w zgranym zespole
  • konkurencyjne wynagrodzenie z prywatną opieką medyczną dla Pracownika i członków najbliższej rodziny oraz kwartalnymi punktami do wykorzystania na - m. in. kartę sportową, bilety do kina, voucher do restauracji, bony zakupowe i wiele innych
  • indywidualny wybór interesujących szkoleń w tym szkoleń wdrożeniowych w ramach przygotowania do roli audytora
  • laptop i smartfon z dużym pakietem danych
  • wyjazdy i spotkania integracyjne
  • sekcje sportowe np. piłka nożna, koszykówka, ale także gry planszowe
  • program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację
Kraj: Polska
Miejscowość: Rzeszów
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: PwC Polska Sp. z o.o.
Opis firmy: PwC to jedna z najsilniejszych światowych marek, kierująca się w swojej działalności trzema głównymi wartościami: jakością i doskonałością, pracą zespołową oraz przywództwem. Świadczy usługi z zakresu audytu, a także doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego. Jest obecna w 158 krajach zatrudniając ponad 195 tysięcy pracowników. PwC w Polsce ma biura w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Rzeszowie, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. Wiemy, co oznacza global thinking, dlatego korzystamy z wiedzy i doświadczenia ekspertów PwC na całym świecie. Cenimy ludzi z pasją i energią, wpieramy kreatywność naszych pracowników, doceniamy osiągane przez nich wyniki i umiemy je wynagradzać. Ścieżka kariery oznacza u nas rzeczywisty rozwój, wspierany przez programy szkoleniowe, mentoringowe oraz coachów. Pracujemy dla firm ze wszystkich sektorów gospodarki, zarówno ogromnych koncernów, jak też lokalnych firm rodzinnych. Dzięki doświadczeniu i różnorodności naszych pracowników dostarczamy klientom kompleksowe i innowacyjne rozwiązania, które odpowiadają na wyzwania nowoczesnej rzeczywistości.
Kraj: Polska
Województwo: Mazowieckie
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 00-638
Adres: Al. Lecha Kaczyńskiego 14
Informacje o sposobie aplikacji
Inforamcja dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników