Copywriter, Specjalista E-Pr - OFERTA-12/02/2018/4227

Informacje podstawowe
Ideo Force Sp. z o. o.
Data ważności od: 12-02-2018
Data ważności do: 28-02-2018
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Copywriter, Specjalista E-Pr
Branża: Media, wydawnictwa, reklama, PR
Zakres obowiązków:

  • przede wszystkim pisanie i redagowanie tekstów oraz publikowanie ich w obrębie serwisów internetowych agencji, tj. aktualizowanie oferty, dbanie o portfolio firmy (rozbudowywanie działu realizacje), tworzenie i publikowanie aktualności
  • wyszukiwanie informacji, nowinek branżowych i ich redagowanie oraz publikacja na naszym blogu
  • tworzenie prezentacji firmowych
  • współpraca z działem graficznym przy tworzeniu materiałów reklamowych do promocji Ideo Force w świecie online i offline
  • wsparcie w bieżących działaniach e-marketingowych na potrzeby naszej agencji
  • i wiele, wiele innych
Oferujemy:

  • ciekawe i urozmaicone zadania
  • pełne ręce roboty
  • odpowiednie wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznym zespole pod kierownictwem doświadczonych specjalistów
  • rozwój umiejętności i poszerzanie horyzontów wiedzy
  • dofinansowania i benefity pracownicze
  • codzienny kontakt z przyjaznymi i pomocnymi ludźmi
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: NIE
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: Idealny kandydat to:
• Absolwent kierunku dziennikarstwo lub filologia polska, PR z wiedzą z zakresu marketingu i nowych technologii internetowych
• Absolwent kierunku marketing/informatyka/technologie internetowe z doświadczeniem i doskonałą umiejętnością redagowania tekstów.
czyli podsumowując szukamy osoby, która:
• posiada wiedzę i doświadczenie nt. marketingu internetowego
• ma bogaty zasób słownictwa, lekkie pióro i potrafi tworzyć treści z zachowaniem zasad języka polskiego
• zna zasady i reguły rządzące SEO copywritingiem
• nie boi się pogłębiać swojej wiedzy i zajmować się nowymi tematami, które trzeba dopiero "zbadać"
• potrafi świetnie organizować swój czas pracy
• sprawnie porusza się w internetowej rzeczywistości - wyszukuje i przetwarza informacje
• jest otwarta i komunikatywna
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Ideo Force Sp. z o. o.
Opis firmy: Jesteśmy Ideo Force i zajmujemy się promocją w Internecie. Jeśli szukasz odpowiedzialnych zadań, lubisz koordynować pracę ludzi, spełniasz się realizując e-marketingowe projekty, zaglądnij do nas!
Kod pocztowy: 35-234
Adres: Nad Przyrwą 13
Telefon: 48222441777
Informacje o sposobie aplikacji
Inforamcja dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników