Specjalista Social Media - OFERTA-12/02/2018/4226

Informacje podstawowe
Ideo Force Sp. z o. o.
Data ważności od: 12-02-2018
Data ważności do: 28-02-2018
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Specjalista Social Media
Branża: Media, wydawnictwa, reklama, PR
Zakres obowiązków:

  • pracę u nas rozpoczniesz od prowadzenia kilku profili społecznościowych naszych Klientów na Facebooku
  • Twoim zadaniem będzie pisanie postów obok których użytkownicy nie będą mogli przejść obojętnie oraz angażowanie fanów,
  • będziesz przygotowywać treści postów, wytyczne dla naszych grafików, planować ich publikację
  • z czasem dojdą inne serwisy m.in. Linkedin, Twitter czy Instagram
  • będziesz odpowiadał również za realizację płatnych kampani reklamowych w social mediach
  • monitorowanie fanpage`a, reagowanie na sytuacje kryzysowe
Oferujemy:

  • pracę dla znanych i lubianych marek z różnorodnych branż
  • brak nudy i ręce pełne roboty
  • swobodną atmosferę i przyjaznych ludzi
  • realizację nietuzinkowych zadań
  • szansę wykazania się pomysłowością i inicjatywą
  • co szczególnie istotne - należyte wynagrodzenie
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: NIE
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: Szukamy osób, które:
• nie uznają życia bez social media
• prowadziły niejeden fanpage na Facebooku
• są pomysłowe i myślą nieszablonowo
• na bieżąco śledzą trendy w social media
• znają mechanizmy i regulaminy portali społecznościowych jak własną kieszeń
• marzą o realizowaniu ciekawych i ambitnych kampanii komunikacyjnych dla znanych marek
• z zaangażowaniem podchodzą do każdego zadania i wytrwale realizują postawione cele
• piszą poprawnie językowo
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Ideo Force Sp. z o. o.
Opis firmy: Social media to Twój żywioł? Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, Snapchat - znasz je wszystkie na wylot? Potrafisz tworzyć ciekawe treści, wiesz jak angażować odbiorców i prowadzić profile? W takim razie czekamy właśnie na Ciebie! Jesteśmy Ideo Force i zajmujemy się promocją w Internecie.
Kod pocztowy: 35-234
Adres: Nad Przyrwą 13
Telefon: 48222441777
Informacje o sposobie aplikacji
Inforamcja dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników