Administrator Baz Danych - OFERTA-08/01/2018/4131

Data ważności od: 08-01-2018
Data ważności do: 12-02-2018
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Administrator Baz Danych
Branża: IT
Zakres obowiązków:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za administrowanie bazami danych, dostarczanie wsparcia dla systemów produkcyjnych i testowych w zakresie administracji i utrzymania baz danych oraz zapewnie wspomagania oraz administrację baz danych dla klientów.

Oferujemy:

      -    przez pierwsze dwa lata podwyżki co pół roku,
      -    co pół roku nagroda za wyniki,

-          dostęp do najnowszych technologii oprogramowania,

-          dofinansowanie prywatnej opieki medycznej lub programu MultiSport Plus,

-          bezpłatną naukę języka angielskiego,

-          szkolenia.

Kraj: Polska
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane wykształcenie:
  • Rocznik: 2012/2013,
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: NIE
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: - wykształcenie wyższe,
- wymagana znajomość administracji baz danych Oracle opcjonalnie Postgres, MySQL lub MS SQL,
- znajomość administracji systemów: Unix/Linux, Windows,
- dobra znajomość języka SQL,
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej oraz komunikację werbalną,
- dobre umiejętności interpersonalne.
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: SoftSystem Sp. z o.o.
Opis firmy: Jesteśmy międzynarodową firmą specjalizującą się w produkcji systemów zarządzających bazami danych instytucji medycznych. Nasze systemy działają w ponad 300 szpitalach i laboratoriach medycznych w USA i Kanadzie. W Polsce działamy od 1990 roku. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 400 programistów i testerów oprogramowania.
Kod pocztowy: 35-615
Adres: ul. Leszka Czarnego 6a
Adres email: praca.rzeszow@softsystem.pl
Informacje o sposobie aplikacji
Inforamcja dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników