Praktykant W Dziale Hr - OFERTA-14/09/2017/3800

Data ważności od: 14-09-2017
Data ważności do: 30-11-2017
Dane oferty
Typ oferty: praktyka
Stanowisko: Praktykant W Dziale Hr
Branża: Lotnicza
Zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w realizacji procesów rekrutacyjnych

  • Wsparcie planowania i organizacji szkoleń

  • Wsparcie w przygotowywaniu i wdrażaniu projektów HR

  • Aktywny udział w przygotowywaniu analiz i raportów z zakresu HR

  • Utrzymywanie sprawnego obiegu dokumentacji

  • Bieżące wsparcie organizacyjne dla zespołu

Oferujemy:
  • Trzymiesięczną płatną praktykę podczas której będziesz realizował/a samodzielnie powierzone zadania oraz zastosujesz wiedzę teoretyczną w praktyce

  • Rozwój i doskonalenie umiejętności zawodowych

  • Pracę w multikulturowym środowisku i przyjaznej atmosferze

  • Możliwość uczestniczenia w zajęciach języka angielskiego

  • Ubezpieczenie NNW

Kraj: Polska
Miejscowość: Jasionka
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: NIE
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: • Jesteś studentem lub absolwentem (preferowany kierunek: Zarządzanie zasobami ludzkimi, Administracja)
• Chcesz zdobyć cenne doświadczenie
• Dobrze posługujesz się pakietem MS Office m.in. Excel, Power Point
• Jesteś proaktywny/-a w podejmowaniu działań
Dodatkowe umiejętnosci:

• Znajomość narzędzi HR • Odbyte praktyki w dziale administracji lub dziale HR

Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Heli-One Poland Sp. z o.o.
Opis firmy: Firma Heli-One Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionce k. Rzeszowa należy do międzynarodowej korporacji z branży lotniczej - CHC Helicopter. Heli-One prowadzi obsługę hangarową helikopterów floty CHC oraz klientów zewnętrznych. Dokonujemy przeglądów, modyfikacji i remontów helikopterów dla klientów z całego świata. Nasza lokalizacja w Polsce wyposażona jest w najwyższej klasy narzędzia, sprzęt techniczny i zespół wykwalifikowanych ekspertów.
Kod pocztowy: 36-002
Adres: Jasionka 947
Informacje o sposobie aplikacji
Inforamcja dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników